Danes je 23 Jul 2019, 00:04

Nasvet pri nakupu ATV Arctic Cat ali česa drugega

Vse v zvezi z ATV-ji, opremo,...
  • Avtor
  • Sporočilo
Odsoten

coha

Začetnik

Re: Nasvet pri nakupu ATV Arctic Cat ali česa drugega

Odgovor12 Jun 2019, 12:44

Našel sem naslednjo stran https://www.megazip.net/zapchasti-dlya- ... OeEALw_wcB
Vsi rezervni deli, so še zraven lepo z načrtom oštevilčeni.
Že kupoval kdo od tu?
Odsoten

BigOne

Obiskovalec

Odgovor04 Jul 2019, 13:11

Jaz bi si sposodil temo, ima kdo naštudirane znamke in modele, kateri imajo vzadi pravi diferencial z možnostjo zapore?

Zaželjen je motor z 2 valjema.
Odsoten
Uporabniški avatar

brinovc

Obiskovalec

• Kraj: za devetimi gorami in desetimi vodami

Odgovor06 Jul 2019, 09:01

BigOne napisal/-a:Jaz bi si sposodil temo, ima kdo naštudirane znamke in modele, kateri imajo vzadi pravi diferencial z možnostjo zapore?

Zaželjen je motor z 2 valjema.

Kolega ima Polaris Sportsman 1000 z zadnjim diferencialom in vkloplivo špero. Zelo se pohvali.
Socializem je odličen sistem, dokler ga financirajo kapitalisti.
Božo Dimnik:Oče me ni kaznoval zato, ker sem kradel, pač pa zato, ker so me pri tem dobili.
Odsoten

BigOne

Obiskovalec

Odgovor08 Jul 2019, 08:25

Če kdaj menjam za močnejšega, definitivno gledam, da bo imel diff z možnostjo špere.
Odsoten

beno5

Obiskovalec

Odgovor08 Jul 2019, 12:30

BigOne napisal/-a:Če kdaj menjam za močnejšega, definitivno gledam, da bo imel diff z možnostjo špere.

Ce rad driftaš ga ni cez G1 vse drugo je prav smešno v primerjavi.Res se je teško navadit,ko ga enkrat naštudiraš ga ni da mu kontrira.
Odsoten
Uporabniški avatar

BIF

Obiskovalec

• Kraj: http://goeasttour.com/

Odgovor08 Jul 2019, 16:44

Mislim, da ne išče nekaj za driftanje ali kar bi potrebovalo spretnost. Kolikor sem razbral išč avto z bilanco in brez strehe....
Po moje bi bilo ceneje, če bi kupil kakšnega Suzuki Samurai brez strehe...ima diff spredaj in zadaj, 4x4...lahko ima visoko kilometrino, žre isto kot štiricikl, je poceni, vzdrževanje poceni, servis na 10.000....če pa pol volana održe, pa je skoraj bilanca.
Fantje...malo ste se izgubili v bistvu ATV-ja. Zdaj že serjete z takimi neumnosmi, da se res vprašajte, kaj hočete....se razkazovat po cesti (kjer izgledate smešni...če vam to še niso povedali)...ali se it vožnje po brezpotjih, za kamor je ATV namenjen. V tem primeru ne rabite nekega diff sranja in led lučk, pa kaj vem kakega šminkerskega sranja še....če pa ste bolj cestakarji potem pa res raje glejte kak avto...
Odsoten
Uporabniški avatar

kiwi

Obiskovalec

• Kraj: Haloze

Odgovor12 Jul 2019, 07:15

No ker je bilo prej že govora o Kymcotih. Za moje pojme zelo vzdržljivi in zanesljivi. Seveda ob pravilnem vzdrževanju.
Jaz jih glih ne bi metal v isti koš kot CF moto.
Kot dokaz prilagam link kjer se vidi kaj je zmogel kymco mxu 250. Tale kymco je naredil kar nekaj tur malo dlje od sosedovega gozda. To lahko potrdi tudi sasog :lol:
http://www.stirikolesniki.si/viewtopic.php?f=5&t=4878&hilit=na+krk

Glede tega ko pravite da se dva ne moreta peljati itd.... Malo je seveda odvisno od konstitucije osebkov, ki se vozijo. Midva z ženo sva se peljala v glavnem čisto komot. Celo mi je znala zaspati zadaj :lol: Tudi Lakl je imel kratkega outlanderja in je bilo za dva odrasla čisto dovolj.

Kot je že BIF povedal -->malo si je treba prečistiti kaj dejansko bi sploh rad. Dejstvo je da v mojem primeru se verjetno vsaj 80% vozim sam. Zdaj pa bo nekdo rekel zakaj pa imam potem max-a. Zato ker se ob strmih vzponih na terenu počutim bolj sigurnega in seveda ker nisem kupoval novega in mi je tale takrat priletel v roke.
Jaz sem imel verjetno malo drugačne zahteve ob nakupu kot ti.
Malo razmisli če res potrebuješ 4x4. Če bi rad samo več prostora za 2 in z takim budgetom mogoče še malo pogledaš SMC 360 pri WBC-ju.

Sam imam trenutno 2007 letnik canam outlander max z 400ccm, ki pa ima na števcu 28.000 km.
No zdaj pa mi naj eden z CFmoto ali tgb itd pove če ima toliko in se še vedno upa vsesti brez problema in se zapeljati do recimo Crikvenice in nazaj kar tak.
Malo sem se mogoče oddaljil od teme. Se opravičujem ampak dejstvo je da si z buđetom 4500€ nekje ravno na meji, da bi dobil kaj pametnega.

Za kymco rezervne dele dobiš v grazu, kjer je tudi centralno skladišče za evropo če se ne motim. Nekatere stvari pa znaš dobiti tudi pri nas, ker se prekriva z arctic catom. Ali pa preko spleta.

Saj ne vem če se sem z odgovorom kaj pomagal, mogoče pa sem :lol:

Lp Boštjan
Prejšnja

Vrni se na ATV QUAD Štirikolesniki

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost