Danes je 19 Dec 2018, 15:27

Veriga

Ime pove vse!
  • Avtor
  • Sporočilo
Odsoten
Uporabniški avatar

zinko

Obiskovalec

Veriga

Odgovor14 Nov 2018, 11:48

Zdravo!

Nekaj me zanima,glede verige.

Na atvju imam verigo 520 z o ringi. Sedaj moram verigo podaljšati,in gledam da je veliko teh spojnih členov na voljo.

Je tale ok?
https://www.pitbike.si/Spojni-clen-veri ... search=520

Hvala
Odsoten
Uporabniški avatar

catbrier

Obiskovalec

• Kraj: brežice

Re: Veriga

Odgovor15 Nov 2018, 18:33

Pozdravljen,kolikor razumem,imaš verigo z o-ringi (guma),ce je tako,potem moraš izbrat tudi spojni člen za tako verigo,če je člen za navadno,se pravi brez o-ringov ,se zna zgodit,da sta tista dva stifta ko gresta čez členek,prekratka...pomeri sirino clenka in primerjaj z tistim na sliki oz. ce ti lahko tam premeri od koder naročaš...ima podaljšek verige,z katero boš podaljšal svojo verigo tudi o ringe?...podaljševat voženo verigo z novim nevoženim podaljškom pa tudi ni najbolj pametno...najbolje bo vzet novo navadno verigo in stvar rešena....tako sem jaz naredil na kolegovemu apachu pa je blo mir...lp
Odsoten

Fran

Obiskovalec

Odgovor15 Nov 2018, 20:24

Naj Povem eno zadevoo v vezi verige z o ringi. Veriga je res zaščitena pred vdorom razne svinjarije, vendar ne vem če odtehta škodo ki jo lahko naredi. Namreč, zaradi O ringov je malo slabše gibljiva, ko se je utrgala, se je upognila in v dvojni meri ni bilo prostora pri prednjem zobniku na agregatu, tako da je poškodovala ohišje okoli zobnika in s tem tudi sam magnet v notranjosti. Torej ne trdim da ni dobra, tudi pri navadni verigi se lahko to naredi, po izkušnjah pa navadna veriga ni nikoli naredila take škode,
Odsoten
Uporabniški avatar

zinko

Obiskovalec

Odgovor16 Nov 2018, 12:00

Hvala,sem zrihtal.

Člen na linku pa ni pravi ne. So prekratki "štifti"

Hvala

Vrni se na Offtopic

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost