Danes je 17 Okt 2019, 11:35

Vožnja po pohorju-anketa

Ime pove vse!
  • Avtor
  • Sporočilo
Odsoten

GoranP

Obiskovalec

Vožnja po pohorju-anketa

Odgovor20 Nov 2015, 15:14

Zasledil sem anketo glede vožnje po pohorju. Sem jo izpolnil, me pa zanima če kdo ve za kaj bi se naj uporabila? Za uvedbo kazni ali kakšno traso? Upam da slednje :)

Povezava do ankete:
https://www.1ka.si/a/71628
Odsoten
Uporabniški avatar

BIF

Obiskovalec

• Kraj: http://goeasttour.com/

Re: Vožnja po pohorju-anketa

Odgovor20 Nov 2015, 16:16

Izpolnil. MOGOČE!!!!!! pa je namenjena do sedaj gluhim (glupim).... :oops:
Ali pa želijo nekomu od pristojnih pokazat, kako zelo smo skregani z turizmom in denarjem....ki kakor je že znano, nikakor ne leži v gojzarjih in palicah.
Na mnogih planinskih kočah na Pohorju, so nas motoriziranih brez skrivanja, evidentno bolj veseli kot tistih z palicami. Na eni od koč, se do vrat koče, lahko pripeljejo le štirikolesniki, sankači in motoristi. Tisti, ki se gor privlečejo z avti in hladilnimi torbami morajo parkirat daleč spodaj....kapo dol lastnikom.... :D Pa čisto dobro jim gre...imajo pač zdravo pamet in realen pogled na svet.
Odsoten

GoranP

Obiskovalec

Odgovor20 Nov 2015, 16:22

BIF napisal/-a:Izpolnil. MOGOČE!!!!!! pa je namenjena do sedaj gluhim (glupim).... :oops:
Ali pa želijo nekomu od pristojnih pokazat, kako zelo smo skregani z turizmom in denarjem....ki kakor je že znano, nikakor ne leži v gojzarjih in palicah.
Na mnogih planinskih kočah na Pohorju, so nas motoriziranih brez skrivanja, evidentno bolj veseli kot tistih z palicami. Na eni od koč, se do vrat koče, lahko pripeljejo le štirikolesniki, sankači in motoristi. Tisti, ki se gor privlečejo z avti in hladilnimi torbami morajo parkirat daleč spodaj....kapo dol lastnikom.... :D Pa čisto dobro jim gre...imajo pač zdravo pamet in realen pogled na svet.

Se popolnoma strinjam =D> =D> =D>
Odsoten
Uporabniški avatar

brinovc

Obiskovalec

• Kraj: za devetimi gorami in desetimi vodami

Odgovor20 Nov 2015, 22:05

Tematsko sicer zanimiva anketa, toda zame so tole limance za naivne.

Mogoče bom z svojim nadaljnim pisanjem do koga pristranski, toda zdi se mi, da so avtorji ankete zopet eni kruhoborci iz JU, ki si na ta način nabirajo pike za nadaljevanje sedenja na prijetno ogretih in oblazinjenih stolih.

Ves ta (navidezni) silni trud in hud intelektualni napor številnih agencij, javnih zavodov, direktoratov... v smeri pospeševanja slovenskega turizma ne bo pridelal niti gnilih krompirjev, kaj šele smisla vsega tega oz. dobička, saj vsi oni niso eksistenčno odvisni od rezultatov svojih idej in dela, ker je ob mesecu plača zagotovljena ne glede na razultate oz. izplen.

Kadar se mi zahoče, da se jim zamerim, jim rečem, da bodo njihove zadeve vsaj blizu gladine takrat, kadar bodo plačani od izvedbe projektov in ne od vodenja le teh.
Ko pa jih želim resnično spraviti na obrate, jim povem naj odprejo sp ali doo, pa hajd v realni sektor z svojim znanjem.

Saj veste za prežvečen rek med birokrati: če problema ni, se ga naredi...in se ga razširi. Pa imajo delo.

Zgolj samo moje mnenje.

LP!
Socializem je odličen sistem, dokler ga financirajo kapitalisti.
Božo Dimnik:Oče me ni kaznoval zato, ker sem kradel, pač pa zato, ker so me pri tem dobili.
Odsoten
Uporabniški avatar

iron_maiden

Obiskovalec

Odgovor21 Nov 2015, 09:10

Izpolnil v sekundi.

Ste bili v zadnjih dveh letih na Pohorju? NE :D
2006 Yamaha Raptor 350R
2015 Yamaha Raptor 700R
2017 Yamaha Tracer 900
Odsoten

Tomok

Obiskovalec

• Kraj: Lj-Šentvid

Odgovor22 Nov 2015, 06:27

brinovc napisal/-a:Tematsko sicer zanimiva anketa, toda zame so tole limance za naivne.

Mogoče bom z svojim nadaljnim pisanjem do koga pristranski, toda zdi se mi, da so avtorji ankete zopet eni kruhoborci iz JU, ki si na ta način nabirajo pike za nadaljevanje sedenja na prijetno ogretih in oblazinjenih stolih.

Ves ta (navidezni) silni trud in hud intelektualni napor številnih agencij, javnih zavodov, direktoratov... v smeri pospeševanja slovenskega turizma ne bo pridelal niti gnilih krompirjev, kaj šele smisla vsega tega oz. dobička, saj vsi oni niso eksistenčno odvisni od rezultatov svojih idej in dela, ker je ob mesecu plača zagotovljena ne glede na razultate oz. izplen.

Kadar se mi zahoče, da se jim zamerim, jim rečem, da bodo njihove zadeve vsaj blizu gladine takrat, kadar bodo plačani od izvedbe projektov in ne od vodenja le teh.
Ko pa jih želim resnično spraviti na obrate, jim povem naj odprejo sp ali doo, pa hajd v realni sektor z svojim znanjem.

Saj veste za prežvečen rek med birokrati: če problema ni, se ga naredi...in se ga razširi. Pa imajo delo.
Zgolj samo moje mnenje.

LP!

Bravo!

Končno nekdo, ki vidi stvari take kot so.
Pa ne samo tukaj tole samodrštvo se dogaja skoraj pri vseh zvezah in organizacijah.
Prav zato nočem biti član nobenega takega krdela.
Smc ram 520 rr
Smc Jumbo 301
Ligier be four 220

Vrni se na Offtopic

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost