Danes je 14 Nov 2018, 02:08

za Jaka Iz auspuha se kadi

Terenski avtomobili, motorne sanke, hovercrafti, enduro, supermoto, motocross...
  • Avtor
  • Sporočilo
Odsoten

pkoren

Začetnik

za Jaka Iz auspuha se kadi

Odgovor12 Sep 2011, 14:07

Jaka, berem vaš forum že dalj časa in vidim da si mojster za vse. Se odločam za nakup štirikolesnika za 2 osebi cestna varianta. Kitajec ne pride v poštev. Je lahk rabljen. Terenska vožnja ne pride v poštev zaradi zdravstvenih razlogov.
Kaj predlagaš? do nekje 5000 EUR. Več ne bi.

Jaka pa še nekaj, če mi veš kaj povedat, sem kupil Citroen Jumperja, letnik 2000 in se mu samo ob vžigu kadi iz auspuha (morda pol minute ali minutko), potem pa nič več in super dela naprej. Je pa belkast dim in kar močno se kadi? Mi pa pol nič ne cuka, lepo laufa. A je to pri dizlu normalen? Mam prvič kombi, pa zmeraj mam bolj nove avte.

Jaka res si heroj. Čestitam. Da si kljub vsem težkim preizkušnjam tako motiviran in aktiven.
Hvala za odgovor. ](*,)
Lp
Pero
Odsoten
Uporabniški avatar

jaka

Mojster

• Kraj: Ljubljana - Brezovica

Re: za Jaka Iz auspuha se kadi

Odgovor12 Sep 2011, 15:07

Kar se avtomobila tiče. Žal !!! :k: Še svojega vozim k mehaniku. Se pač strinjam z starim slovenskim pregovorom, "čevlje naj sodi le kopitar".
Pri štirikolesnikih za cestno vožnjo je moje mnenje (glede na izkušnje) , klasični menjalnik in vsaj 400 ccm.
Izbire je kar nekaj in vsi so se do sedaj izkazali z svojo uporabnostjo, vzdržljivostjo itd..
Marsikdo prisega na CVT menjalnike. Ne oporekam uporabnost, udobnost itd..zato besedo prepuščam njim, ki jih vozijo.
LTZ (suzuki) 400, Dinli 450, RAM (SMC)500, Predator(polaris) 500, BRP baja 650 itd..

O ostalem pa lahko na ZS (zasebno sporočilo) ali E-pošto.

Vrni se na Ostala terenska vozila

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost