Danes je 19 Sep 2019, 11:50

BELA KRAJINA - vožnje, dogovori za vožnje, dogodki ...

Vsa srečanja, prireditve, pikniki, dogodki,... in vse vaše avanture na terenu.
  • Avtor
  • Sporočilo
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

• Kraj: Dragatuš

BELA KRAJINA - vožnje, dogovori za vožnje, dogodki ...

Odgovor27 Avg 2009, 10:25

Čeprav sem šele v fazi čakanja na moj stroj, sem se odločil odpreti novo temo za nas Belokranjce pa tudi tiste, ki se radi podajo v ta prelep del naše dežele. Upam, da vas je kaj na forumu, da se zmenimo za kako srečanje.[/b]
Odsoten
Uporabniški avatar

dobinc

Začetnik

• Kraj: Dobindol-NM

Odgovor27 Avg 2009, 15:51

Si že nabavil aparat? Ko boš sporoči! Lp
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

Odgovor27 Avg 2009, 16:45

dobinc napisal/-a:Si že nabavil aparat? Ko boš sporoči! Lp

A veš, da bom sporočil. Samo upam, da bo čimprej. Upam, da se bo Boštjan potrudil. ;)
Odsoten
Uporabniški avatar

cdflip123

Klubski šejk

• Kraj: Poljane

Odgovor27 Avg 2009, 22:41

slavkofpvv napisal/-a:
dobinc napisal/-a:Si že nabavil aparat? Ko boš sporoči! Lp

A veš, da bom sporočil. Samo upam, da bo čimprej. Upam, da se bo Boštjan potrudil. ;)

On se zmerom potrudi - ti povem iz prve roke ;) če pa kaj slučajno pozabi je tukaj še Nataša, ki pa NIKOLI nič ne pozabi :D carja sta !
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

Odgovor28 Avg 2009, 18:31

Mi je danes Boštjan pustil dober vtis, tako da mislim, da se bo res potrudil. :)
Odsoten
Uporabniški avatar

snezzak

Obiskovalec

• Kraj: Novo mesto

Odgovor28 Avg 2009, 20:55

Ja dej že pripelji domov pa da gremo malo naokoli vozit, pa hitro da ne bo prej trgatev......
SYM Quad Lander 250
Včasih mal prešvoh - včasih mal prehiter
Odsoten
Uporabniški avatar

dobinc

Začetnik

• Kraj: Dobindol-NM

Odgovor29 Avg 2009, 09:01

snezzak napisal/-a:Ja dej že pripelji domov pa da gremo malo naokoli vozit, pa hitro da ne bo prej trgatev......

:lol: Jst mojemu samo ključ pokažem od daleč,pa se že trese od veselja. :lol:
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

Odgovor03 Sep 2009, 12:07

dobinc napisal/-a:
snezzak napisal/-a:Ja dej že pripelji domov pa da gremo malo naokoli vozit, pa hitro da ne bo prej trgatev......

:lol: Jst mojemu samo ključ pokažem od daleč,pa se že trese od veselja. :lol:

Mislim, da bo moj kr dostkrat videl ključ. Vsaj od začetka bo zanimivo! :)
Odsoten
Uporabniški avatar

Joško

Obiskovalec

Odgovor07 Sep 2009, 13:21

OK, jaz sem takoj v igri.

Sem že spoznal veliko zanimivih gozdih poti, ene so res zakon,...veliko bolj zanimive bodo ko se ta presušena tla že enkrat razmočijo :twisted: !!

Se priporočam za vodiča 8)
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

Odgovor11 Sep 2009, 07:08

Mene zanima kako naložim slikce gor!
Odsoten
Uporabniški avatar

czy

Obiskovalec

• Kraj: Mežica

Odgovor11 Sep 2009, 07:14

slavkofpvv napisal/-a:Mene zanima kako naložim slikce gor!

V ustreznem programu pomanjšaš sliko na 600 pik po širini in jo naložiš na nek server, npr. http://www.shrani.si/
nato pa v odgovoru kopiraš povezavo.
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

Odgovor11 Sep 2009, 07:33

Evo še nekaj slikc moje mrcine! ;) Vabljeni ostali Belokranjci, da predstavite svoje mašince. :evil:
SlikaSlikaSlika
SlikaSlika
Zadnjič spremenil slavkofpvv, dne 13 Sep 2009, 20:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

Odgovor11 Sep 2009, 07:41

No pa naj kot prvi opišem mojo prvo malo daljšo vožnjo z mojim velikanom. Čeprav ga imam šele 4 dni, sem že naredil 250 km, večinoma po urejenih gozdnih poteh. Vožnja na Mirno goro je bila čisti užitek, na poti nisem srečal nikogar, na vrhu pa čudovit pogled na Belo krajino. Gor spil kavico, nato pa po drugi poti, čez Ponikve, nazaj v dolino. Med vožnjo sem se skoraj dvakrat zgubil, a sem potem le prišel na pravo pot. Sicer pa so lepi kraji za potep tam zgoraj pa še cesta je dokaj dobro prevozna. Še ponovim! Tokrat še s kakšnim kolegom za družbo. Rezultat potepanja: Jumbo poln prahu! :D
Sicer pa se JUMBO zelo lepo vozi, tako po asfaltu, kot po gozdnih poteh kar je poseben užitek. Zaenkrat mi ni žal, da sem se odločil zanj. Kako neki, saj sem na ta trenutek čakal že skoraj 2 leti. Upam, da mi bo dobro služil. Všeč mi je njegova masivna oblika. Sedaj pa gasa, nič šparat! :lol:
Zadnjič spremenil slavkofpvv, dne 11 Sep 2009, 14:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

Odgovor11 Sep 2009, 10:35

Joško napisal/-a:OK, jaz sem takoj v igri.

Sem že spoznal veliko zanimivih gozdih poti, ene so res zakon,...veliko bolj zanimive bodo ko se ta presušena tla že enkrat razmočijo :twisted: !!

Se priporočam za vodiča 8)

Se moramo zmenit za kako turo, ja. Ampak kot vodič boš po razmočenem terenu zihr imel prednost, saj ima tvoj 4x4 pogon.
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

Odgovor13 Sep 2009, 14:57

Pozdravljeni!

Spet se vam oglašam z opisom današnje ture!
Zbudil sem se ob 07:00 uri, na hitro nekaj pojedel in se odpeljal do Črnomlja. V Tik Taku se spil kavico ter pot nadaljeval proti Staremu trgu in naprej proti Predgradu. Tu sem pri kapelici zavil levo ter
po gozdni cesti nadaljeval pot na Kozice. Z razgledišča na Kozicah, kjer je RTV pretvornik, naj bi se razprostiral prečudovit pogled na dolino Kolpe, vendar sem bolj malo videl, ker je precej zaraščeno. Verjetno bi moral peš na nekakšno razgledno točko, ki jo bom poskusil najti prihodnjič. Pot je krasna, lahko prevozna. Ko sem se vračal domov, sem se ustavil še v Baru Kapca v Deskovi vasi, nato pa pot nadaljeval proti domu. Kjer se je dalo po gozdnih poteh! Skupno sem prevozil 80 km. Drugič turo ponovim še s kakšnim kolegom, zato vas vabim, da se mi javite pa se zmenimo, s sabo vzamemo kak literček ali dva, domačo klobaso in .... gasa.
SlikaVrhgora - odcep Dalmatinka
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Zadnjič spremenil slavkofpvv, dne 13 Sep 2009, 20:37, skupaj popravljeno 4 krat.
Odsoten
Uporabniški avatar

snezzak

Obiskovalec

Odgovor13 Sep 2009, 17:28

Včeraj sem šel do Planine pogledat kolesarsko progo potem pa čez Črnomelj pa čez Gorjance.
SYM Quad Lander 250
Včasih mal prešvoh - včasih mal prehiter
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

Odgovor13 Sep 2009, 22:15

snezzak napisal/-a:Včeraj sem šel do Planine pogledat kolesarsko progo potem pa čez Črnomelj pa čez Gorjance.

Ja, zanimiva je tista pot na Mirno goro. Enkrat se mormo zmenit pa gremo malo raziskovat kočevski rog!
Odsoten
Uporabniški avatar

Drago

Član kluba

Odgovor14 Sep 2009, 00:00

Kočevski rog je že kar dobro raziskan. : :D Če imaš dlančnik z naloženim OziExplorerjem ni frke. Samo gas, ko pa se naveličaš. pogledaš kje si in nazaj proti domu. Lani smo precej sobot preživeli v teh krajih. Vozimo se samo po cestah, nič po gozdu.Če bo zadnji vikend v tem mesecu lepo vreme, se lahko dogovorimo za kakšno turo.
Slika
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

Odgovor14 Sep 2009, 00:31

Drago napisal/-a:Kočevski rog je že kar dobro raziskan. : :D Če imaš dlančnik z naloženim OziExplorerjem ni frke. Samo gas, ko pa se naveličaš. pogledaš kje si in nazaj proti domu. Lani smo precej sobot preživeli v teh krajih. Vozimo se samo po cestah, nič po gozdu.Če bo zadnji vikend v tem mesecu lepo vreme, se lahko dogovorimo za kakšno turo.

No, saj se nas bo nabralo nekaj počasi! :D Ja glej, jaz sem v soboto 26.09. fraj, tako da ni problema. Več nas bo, lepše bo! A potem kr določimo datum pa gremo eno celodnevno turo! Zbiramo prijave? :lol:
Odsoten
Uporabniški avatar

Drago

Član kluba

Odgovor14 Sep 2009, 09:27

Sicer dopoldne delam, od 13 ure dalje pa ni problem. V Kočevski rog je najbolje iti v paru, kar je več je že problem. Predvsem za tiste zadaj, ker nič ne vidijo zaradi prahu.
Slika
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

Odgovor14 Sep 2009, 18:55

Drago napisal/-a:Sicer dopoldne delam, od 13 ure dalje pa ni problem. V Kočevski rog je najbolje iti v paru, kar je več je že problem. Predvsem za tiste zadaj, ker nič ne vidijo zaradi prahu.

Mogoče pa ne bo tolk prahu. Bomo vidli! ;)
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

Odgovor20 Sep 2009, 10:40

Evo še nekaj slikic, ko sem se na poti ustavil pri kraški jami Grdanji skedenj nad Dobličko goro.
SlikaSlikaSlikaSlika
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

Odgovor20 Sep 2009, 10:44

Za naslednji vikend (v soboto, 26.09.2009) še vedno velja za eno turco ali piknik pri mojem vikendu ob Kolpi. Nekaj kandidatov že imam, v kolikor se želi še kdo pridružiti pa kar z besedo na dan. Seveda, če bo lepo vreme. :)
Odsoten
Uporabniški avatar

Lavrin sport

Obiskovalec

• Kraj: Semič

Odgovor21 Sep 2009, 09:01

Sem za vendar povej uro in kraj zbora, ter v grobem opiši začratno pot.

Če bo vreme OK prideva dva.
Cofko je zakon
:111:
Odsoten
Uporabniški avatar

slavkofpvv

Obiskovalec

Odgovor21 Sep 2009, 22:22

Lavrin sport napisal/-a:Sem za vendar povej uro in kraj zbora, ter v grobem opiši začratno pot.

Če bo vreme OK prideva dva.

Ej, ne vem točno kam bi se zapeljali. Najboljše, da se dobimo kje v Črnomlju okrog 09:00 ure pa se potem odločimo za traso. S sabo vzamemo kaj za pit in jest in gasa. No, ne vem! Predlogi? Naj jih pride čim več!
Naslednja

Vrni se na Srečanja, prireditve, terenska doživetja,...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost