Danes je 24 Sep 2019, 10:12

Gladiator Quad Riders

Vsa srečanja, prireditve, pikniki, dogodki,... in vse vaše avanture na terenu.
  • Avtor
  • Sporočilo
Odsoten
Uporabniški avatar

Berti

Obiskovalec

• Kraj: brežice

Re: Gladiator Quad Riders

Odgovor04 Jul 2013, 14:13

lozinka napisal/-a:Ej, za tak pokal se je vredno prijavit in borit pa karkoli bo... =D> =D>
Zelo lepi \:D/

Da smem bi še jaz tekmoval.....hmmmm.....mogoče pa ne bom imel pižame ;)
:mrgreen:
Odsoten
Uporabniški avatar

BIF

Obiskovalec

• Kraj: http://goeasttour.com/

Odgovor04 Jul 2013, 14:56

Berti napisal/-a:....hmmmm.....mogoče pa ne bom imel pižame ;)
:mrgreen:

Brez nje nisi prepoznaven! To je tvoj zaščitni znak..... :mrgreen:
Odsoten
Uporabniški avatar

strugar1

Obiskovalec

• Kraj: Dol pri Hrastniku

Odgovor06 Jul 2013, 18:35

Na poti nazaj so se oglasili Golavšek, Boško in Capi s spremljevalkami, katere pa ne poznam

Slika
Slika
:weedman: :weedman:
Slika
Slika
Odsoten
Uporabniški avatar

Civava

Obiskovalec

• Kraj: Škofa Loka

Odgovor06 Jul 2013, 20:12

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika
Odsoten

bugimajstr

Obiskovalec

• Kraj: bela krajina

Odgovor07 Jul 2013, 09:35

Srečanje uspelo vrhunsko.:) Edino moja mačka je še 2 življenja pokurla.:(
Odsoten

hirulupi

Obiskovalec

Odgovor07 Jul 2013, 09:57

A se je prasee speku ali ne? Nkakor ga nisem uspel dočakat Drugače pa hvala za gostoljubje, enkratno blo =D>
Odsoten

bugimajstr

Obiskovalec

Odgovor07 Jul 2013, 11:49

Ja prasence se je speklo vrhunsko.:) zahvala pa gre glavnemu pečikurcu Damianu..
Odsoten

golavsek65

Obiskovalec

• Kraj: Prebold

Odgovor07 Jul 2013, 15:08

Odlično organizirano srečanje :bravo: Ker na poti nazaj nismo hoteli bit mokri, smo žal prej odšli.

Stroj 8)
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Na poti nazaj smo šli pogledat našga starga borca Strugarja če še miga :mrgreen: :D
Slika
Slika
V nadaljevanju smo se mal zaplezal ](*,) Capi se mam je zvrnil v luknjo :mrgreen:
Slika
Slika
Slika
Na koncu pa nas je v savinjski, par kilometrov pred domom še dobro opralo, :twisted: tako, da smo odšli na koncu še na notranje pranje :drinkers:
Zadnjič spremenil golavsek65, dne 08 Jul 2013, 07:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Odsoten
Uporabniški avatar

BoškoAC

Začetnik

• Kraj: Savinjska

Odgovor07 Jul 2013, 21:43

Hvala vsem za lep dan, Strugarju1 pa za lep sprejem, tudi v imenu spremljevalk seveda. Upam da kmalu spet ponovimo \:D/ .
LP BoškoAC
Odsoten

lozinka

Obiskovalec

• Kraj: Novo mesto

Odgovor07 Jul 2013, 21:48

Slikovni materijal s Gladiator Quad Riders srečanja:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Odsoten

lozinka

Obiskovalec

Odsoten
Uporabniški avatar

Bohorc

Obiskovalec

• Kraj: Mirna

Odgovor08 Jul 2013, 15:01

Pod dobro prespanem včerajšnjem popoldnevu in nato še noči sem se spravil za komp, da še jaz napišem kako na temo srečanja DOLENJSKA 2013 in prilepim nekaj slik
Po lanskoletni zelo številčni udeležbi na našem 1. srečanju so bila letos naša pričakovanja nekoliko manjša, kar se je na datum eventa dokazalo kot pravilna teza, a je kljub vsemu bilo po mojem štetju na srečanju 22 štirikolesnikov. Nekaj znanih obrazov slovenske in hrvaške ATV scene se je zaradi takšnih in drugačnih razlogov pripeljalo z avtomobili, poleg 4ciklov pa so se srečanja udeležili tudi člani 4-ka klub ZABRDJE in se nato odpravili na svojo krajšo panoramsko vožnjo z svojimi APN-ji in se potem tudi vrnili na mesto eventa tako, da nas je skupno bilo čez 40. Vreme nam je dobro služilo, zapletov razen predrte gume ni bilo, tako da generalno gledano je srečanje uspelo. Zadeve smo se lotili brez kakršnega koli sponzoriranja in namena na dogodku zaslužiti, cilj nam je bil, da bo morebitna izguba vložka v srečanje čim manjša, oziroma da ostanemo na pozitivni nuli in tako znova dokazali, da se lahko organizacije takšnih srečanj lotijo tudi tako majhne skupine, kot je naša in da se z voljo, trmo, vztrajnostjo in pogumom da premikati gore.
Da nam je vse to uspelo je potrebna zahvala ekipi, ki je stala za organizacijo, kakor tudi vsem, ki ste nam kakorkoli pomagali in nenazadnje udeležencem srečanja.
Posebej bi se ob tej priliki zahvalil Konjeniškemu društvu Šentrupert, ki nam je dalo v najem svoje zemljišče in prostore, Lozinki za rentanje kombija z hladilnikom, Alešu za kuhanje golaža in roštiljanje ter postavitvi ozvočenja in skrbi za glasbo, Frenku, da nam je za poligon dovolil uporabo peskokopa in nam navozil zemljo čez katero smo se lahko vozili, Damijanu za odlično pečenega odojka, Bugimajstru za odojka, ter Dragici in Andreji za streženje pijače, hrane in pripravo prilog k obrokom.

Kot veste, smo imeli letos tekmovanje za pokale Gladiator Quad Riders, v katerem se je tekmovalo v spretnostni vožnji ter zapenjanju modrca na izložbeno lutko.
Listek s časi se je po moji krivdi (listka nisem spravil na pravo mesto in tudi povedal nisem, da se ne sme vreči v smeti, a se je med pospravljanjem prostora zgodilo ravno to) znašel v smeteh, iz glave vem, kakšni so bili časi prvih štirih v kamnolomu.

1. Matej Lah, (KAWASAKI) 46,5 s
2. Boštjan Kremžar, (POLARIS) 43,6 s in pribitek 3 s zaradi podrtega stožca, skupno 46,6
3. Boštjan Zabret, (BRP) 48,6 s
4. Andrej Umek, (BRP) 48,9 s

V zapenjanju modrca je bil najhitrejši Robert Marinko, ki je tudi generalno osvojil 1. mesto, sledil mu je Andrej Umek z generalno osvojenim 2. mestom, 3. po času v zapenjanju modrca in v skupnem seštevku pa je bil Boštjan Zabret.
Vsem sodelujočim, zlasti prvim trem iskrene čestitke za dosežene rezultate.
Med vsemi tekmovalci je zaradi izvirnega in komičnega vložka med igro v zapenjanju modrca dobil brezplačno pivo Lesjak David.

Medklubskega/medskupinskega tekmovanja v vlečenju vrvi sta se udeležili samo dve ekipi in sicer ekipa Gladiator Quad Riders ter ekipa 4-ka klub ZABRDJE, v kateri so po skrajnih naporih zmagali Gladiatorji, s tem, da sem jaz štrik potiskal proti nasprotni ekipi :lol: (jebi, ga, sem mislil, da se štrik da tudi rint :lol: ).

Naslednje leto se zopet vidimo, upamo in želimo si, da se vidimo vsaj v takem številu kot letos.
Slike imam praktično iste, kot so že objavljene, zato jih nisem nalagal ;).
Kamor ne prideš peš-
prideš z ATV-jem :twisted:
Arctic Cat Cruiser 700 4x4
Gladiator Quad Riders
Odsoten
Uporabniški avatar

Rogi

Poznavalec

• Kraj: Plave - Posočje

Odgovor08 Jul 2013, 15:57

Vsaka vam čast. Kot sem dejal, je že vaše lanskoletno srečanje bilo najboljše in verjamem, da je bilo letos pripravljeno še boljše. Žal pa se letos ne meni ne "našim" ni uspelo udeležiti, vendar naslednje leto zagotovo pridemo. Graja gre le nekoliko na udeležence - nekatere, ki se pripeljejo s štirikolesniki praktično samo na golaš in se po krajšem času odpeljejo domov z raznoraznimi izgovori. Mogoče bi bilo drugače, če bi se plačala "štartnina". Mogoče bi bilo pa zato še manj udeležencev. Izgleda, da ATV scena pri nas še ni dovolj zrela. V tujini se na takšna srečanja pride dan prej in se še dan več oz. noč ostane oz. prespi, da se gre lahko spočit domov. S tem, da pa na srečanju ostaneš in neprideš samo na "brezplačno malico" pa tudi izkažeš spoštovanje organizatorju, ki se je za pripravo srečanja zelo trudil.

Še enkrat čestitke za organizacijo in naslednje leto se zagotovo vidimo. =D> =D> =D>
Odsoten
Uporabniški avatar

Bohorc

Obiskovalec

Odgovor08 Jul 2013, 16:20

Rogi napisal/-a:Vsaka vam čast. Kot sem dejal, je že vaše lanskoletno srečanje bilo najboljše in verjamem, da je bilo letos pripravljeno še boljše. Žal pa se letos ne meni ne "našim" ni uspelo udeležiti, vendar naslednje leto zagotovo pridemo. Graja gre le nekoliko na udeležence - nekatere, ki se pripeljejo s štirikolesniki praktično samo na golaš in se po krajšem času odpeljejo domov z raznoraznimi izgovori. Mogoče bi bilo drugače, če bi se plačala "štartnina". Mogoče bi bilo pa zato še manj udeležencev. Izgleda, da ATV scena pri nas še ni dovolj zrela. V tujini se na takšna srečanja pride dan prej in se še dan več oz. noč ostane oz. prespi, da se gre lahko spočit domov. S tem, da pa na srečanju ostaneš in neprideš samo na "brezplačno malico" pa tudi izkažeš spoštovanje organizatorju, ki se je za pripravo srečanja zelo trudil.

:bravo: :dober

Rogi napisal/-a:Še enkrat čestitke za organizacijo in naslednje leto se zagotovo vidimo. =D> =D> =D>

Rogi, hvala za čestitke, te držim za besedo, :welcome:

P.S.: Nekaj me spet na severno Primorsko vleče, med dopustom grem tja :-k :whistle:
Kamor ne prideš peš-
Gladiator Quad Riders
Odsoten
Uporabniški avatar

Rogi

Poznavalec

Odgovor08 Jul 2013, 19:34

Dobrodošel ti in vsa tvoja ekipa- Lahko se pa tudi dogovorimo za skupno vožnjo.
Odsoten
Uporabniški avatar

jaka

Mojster

• Kraj: Ljubljana - Brezovica

Odgovor08 Jul 2013, 20:39

Čestitke za trud, organizacijo in izpeljavo. V imenu vodstva foruma, hvala tudi za raport z slikami. Pa naj vam malce slabša udeležba v primerjavi z lansko, ne vzame volje.
Če bo pa" nepokvarljivi BRP" naslednje leto v obratovanju, :haha pa morda pridem.
Odsoten
Uporabniški avatar

Bohorc

Obiskovalec

Odgovor08 Jul 2013, 21:16

jaka napisal/-a:Pa naj vam malce slabša udeležba v primerjavi z lansko, ne vzame volje.

Niti slučajno ne. Naš cilj ni v podiranju rekordov v številu udeležencev, važno je predvsem druženje, debate, menjave izkušenj, pripovedovanje prigod iz voženj in nenazadnje tudi zabava... Dober event se da narediti tudi z majhnim številom udeležencev, sicer pa nas je bilo vseh skupaj čez 40, kar pa tudi ni zanemarljiva številka, mar ne? Prepričan sem, da bomo z vsakim letom pridobivali na izkušnjah in ob taki homogenosti, kot je v ekipi sedaj se ne bojimo izpeljati srečanja še na višjem nivoju in za večje število ljudi.
Vsekakor vabljeni in dobrodošli naslednje leto, s kakšnim 4ciklom kdo pride pa mi je popolnoma vseeno.
Kamor ne prideš peš-
Gladiator Quad Riders
Odsoten

lozinka

Obiskovalec

Odgovor08 Jul 2013, 22:00

Rogi napisal/-a:Dobrodošel ti in vsa tvoja ekipa- Lahko se pa tudi dogovorimo za skupno vožnjo.

Uuu ta je dobra, samo ko bi nam se datumi poklopili pravilno \:D/ :tonqe: Me mika, ja tale Primorska :P
Odsoten

golavsek65

Obiskovalec

• Kraj: Prebold

Odgovor09 Jul 2013, 00:18

Rogi napisal/-a:Vsaka vam čast. Kot sem dejal, je že vaše lanskoletno srečanje bilo najboljše in verjamem, da je bilo letos pripravljeno še boljše. Žal pa se letos ne meni ne "našim" ni uspelo udeležiti, vendar naslednje leto zagotovo pridemo. Graja gre le nekoliko na udeležence - nekatere, ki se pripeljejo s štirikolesniki praktično samo na golaš in se po krajšem času odpeljejo domov z raznoraznimi izgovori. Mogoče bi bilo drugače, če bi se plačala "štartnina". Mogoče bi bilo pa zato še manj udeležencev. Izgleda, da ATV scena pri nas še ni dovolj zrela. V tujini se na takšna srečanja pride dan prej in se še dan več oz. noč ostane oz. prespi, da se gre lahko spočit domov. S tem, da pa na srečanju ostaneš in neprideš samo na "brezplačno malico" pa tudi izkažeš spoštovanje organizatorju, ki se je za pripravo srečanja zelo trudil.

Še enkrat čestitke za organizacijo in naslednje leto se zagotovo vidimo. =D> =D> =D>

Rogi,če to leti na savinjsko ekipo ti zagotavljam,da se prekleto motiš. [-X Mi smo dejansko odšli ker nismo hoteli bit mokri. Naslednje leto pridemo spet, vendar bomo golaš plačali, in dali še za gajbo piva ,da ne bo kdo kaj narobe razumel :drinkers:
Odsoten
Uporabniški avatar

Rogi

Poznavalec

Odgovor09 Jul 2013, 11:11

Nisem mislil na nobenega konkretno, ker tam nisem bil in niti ne vem kdo je prišel in kmalu odšel (z golažem ali brez). Mišljeno je bilo na splošno in tudi iz lastnih izkušenj od prej, ko sem opazil, da razne skupinice pridejo, pomalicajo, niti se kaj ne družijo in odidejo. Pa se to ne dogaja samo pri nas v SLO, tudi na hrvaškem je podobna scena, Škoda. Ne vem od kje to, ali je to iz motozborov ali kaj. Tam si to lahko privoščijo, ker je udeležencev neprimerno večje število. Med ATV-jaši in điparji pa to ni primerno. Prvič je srečanj mnogo manj, pa še samih udeležencev. Številko 100 je praktično nemogoče doseč. Je pa scena na jugu čisto drugačna, pa tudi pri điparjih. Letos sem se udeležil srečanja v Paračinu in na Blidinju. Prvi dan so praktično vsi ostali do konca, drugi dan pa vsaj prvi del dneva dobra polovica. In še potem, ko bereš, kaj vse se jim je dogajalo na poti na srečanje in nazaj, o samem srečanju pa nič, razen mogoče pohvala za golaš, potem pa res dobiš občutek, da so se na srečanju ustavili samo na malici. Potem pa da se nič ne dogaja, da nihče nič ne organizira. Saj človek izgubi voljo, se trudi, pripravlja razno razen program, zabavo, vloži ogromno dela, časa in ne nazadnje tudi sredstev.
Odsoten
Uporabniški avatar

jay886

Obiskovalec

• Kraj: Ruše

Odgovor09 Jul 2013, 13:37

Rogi napisal/-a:Letos sem se udeležil srečanja v Paračinu in na Blidinju. Prvi dan so praktično vsi ostali do konca, drugi dan pa vsaj prvi del dneva dobra polovica. In še potem, ko bereš, kaj vse se jim je dogajalo na poti na srečanje in nazaj, o samem srečanju pa nič, razen mogoče pohvala za golaš, potem pa res dobiš občutek, da so se na srečanju ustavili samo na malici. Potem pa da se nič ne dogaja, da nihče nič ne organizira. Saj človek izgubi voljo, se trudi, pripravlja razno razen program, zabavo, vloži ogromno dela, časa in ne nazadnje tudi sredstev.

Pa si se mogoče vprašal zakaj ostanejo vsi v Soboto in le redki v Nedeljo? Zaradi stroškov? (če si že tam jih ni več) Zaradi ženske doma?
Če zelo dobro pogledaš.... od 100 udeležencev vas je 10 v penziji, ostali pa se borimo za obstoj(ne v javni upravi), kjer toliko, da še Nedelja ne postane normalni delovni dan. In kot praviš, da je srečanj malo... NI jih malo, se jih kar nabere in to na leto nanese minimalno 10 polnih vikendov. Zdaj pa ti dobi še Ponedeljek fraj, če si moreš že za Soboto dopust rihtat. In ne moreš jih primerjat z moto zborom, potrebuješ prikolico in 3x več logističnih, ter finančnih podvigov kako spravit ekipo mopedov na neko srečanje. Sam se definitivno ne bom vozil v Blidinje ali pa Paračin, ker stroškovno nanese zame preveč in za ta denar se vozim celi teden kje drugje. Če seštejemo samo can am srečanja lahko hitro govorimo o 1000eur letno in to je za nekoga malo za drugega pa ogromno.

Bolj kot to koliko kdo ostane bi bilo FER, da bi se vsaj večina SPLOH oglasila na srečanju, vsaj pri nas v Sloveniji... tako pa nekaterih ni niti blizu ne v Soboto in ne v Nedeljo. :-k

Ko bomo v penziji ali pa mogoče enega dne v javni upravi (tam je podobna situacija kot v penziji) pa bo mogoče časa za več obiskov ;)

glede udeležbe na gladiatorjih, malo tudi pripomore letni čas... sedaj so dopusti, vročina in vse laufa bolj na "izi" =D> :drinkers:
2011 Shineray 300 xy hitro prodan..
2012 Can Am outy 800r max..... bo kr nekaj časa ostal...

Slika
Odsoten

hirulupi

Obiskovalec

Odgovor09 Jul 2013, 13:48

Nevem kaj se komplicira. Povabilo je bilo javno objavljeno. Pride, kogar zanima ta stvar in za kolikor časa lahko. Bilo nas je par prijateljev tam in nam je bilo všeč. Bilanco srečanja bo pač ocenil organizator, glede na cilje. Kakorkoli že, mi se še zapeljemo v tiste lepe kraje, če bo srečanje ali ne.
Odsoten
Uporabniški avatar

Rogi

Poznavalec

Odgovor09 Jul 2013, 15:19

Jay sem kar čakal da se oglasiš. Usekal si mimo. Hotel sem samo reč, da se na "jugu" udeleženci na srečanju zadržijo cel dan, nekateri še pol nedelje, da pridejo lahko v ponedeljek na delo, nekateri zaradi oddaljenosti pač odidejo že zjutraj. Če si mislil Paračin , tam sta bila v bistvu dva srečanja. Can-am adventure v soboto in njihovo vsakoletno v nedeljo. Ne vem kako bi zgledalo, da bi udeleženci v soboto, popili sok, pojedli brioš, vzeli majico in se odpeljali domov. Sam veš kako se je organizator potrudil in vse bi bilo zaman. Tudi v nedeljo nas je ostalo vsaj 30 vozil, žal jih je zaradi poškodovanja vozila potem nekaj odšlo (bili so skupaj, štirikolesnik je bilo potrebno odpeljati...) Še najmanj je moj namen koga silit, da gre tako daleč na srečanje kot je Paračin ali Blidinje. Pa mislim, da je to večji problem časovno kot finančno. V bistvu porabiš dva dneva za prihod in odhod. Finančno pa je to tank ali dva goriva. Ostali stroški pa so isti ali celo manjši kot če bi se vozil doma. Kot veš, jaz sem res v penziji in zame časovno ni tak problem, je pa Vera še v službi in to v taki, da ji je težje dobiti prosto za kakšen dan v vikendu, celega sploh, ali pa praznik. Pa ji klub temu enkrat ali dvakrat to uspe, mogoče pa se še kdaj to ujame - pokrije z dopustom. Velika večina zaposlenih pa je vikende prosta. Ker pa malenkost kmetujem, moram ob svoji odsotnosti poskrbeti, da nekdo skrbi za živali, ali pa tudi tako kot je bilo sedaj, se zaradi košnje enostavno ni izšlo. Srečanj pa ni toliko kot ti govoriš. Gladiatorji, mogoče piknik pri Quadridersih, Osankarica, letos Lemberk lani Sv. Duh in to je to, če ne šteješ raznoraznih motosrečanj, žegnanj in điparskih srečanj, na katere pa več ali manj niti ne sodimo in na nekaterih smo celo nezaželeni.

Raje se potrudimo in pridimo na eno ali kakšno več srečanje v bližini, ostanimo tam (vsaj večina) več časa, se družimo, izmenjajmo izkušnje, zabavajmo, če je vožnja še toliko bolje in pokažimo organizatorju s tem neko zahvalo, da se ni trudil zaman.

Sam z Vero, pa še s kakšnim prijateljem, se bom poskušal udeležiti tudi kakšnega srečanja na območju bivše yuge, zato ker mi enostavno paše družba, dan dva ali celo več se fajn zabavamo nasmejimo in navozimo in še kakšnega novega prijatelja dobimo. Če bo le mogoče pa še kakšnega srečanja na zahodu ali vzhodu, predvsem pa pogrešam kakšno ATV potovanje in upam da mi naslednje leto to uspe, če le ne bo recesija prehuda.

Gladiatorji pa samo tako naprej. Drugo leto se vidimo, ali pa še prej. :lol:
Odsoten
Uporabniški avatar

Bohorc

Obiskovalec

Odgovor10 Jul 2013, 15:11

Glede brezplačnega golaža sem mišljenja, da se nihče ni pripeljal zaradi tega, ker je zastonj, saj je vsak, ki je bil na srečanju do nas oddaljen kar dosti kilometrov, ne glede iz katere smeri je kdo prišel, tako, da je strošek za bencin bil definitivno večji, kot pa če bi si plačal golaž.
Z golažem se je začelo lani, ko smo imeli srečanje točno en teden kasneje, čez par dni pa sem imel jaz rojstni dan in sem se odločil, da vsem, ki pridejo s štirikolesniki častim golaž. Letos je golaž častil Mičo, saj smo bili mišljenja, da naj in je bil izključno samo njegov strošek, dobili pa so ga lahko vsi, ki so bili na srečanju. Brezplačen golaž bo vsekakor ostal tradicija, saj ti ob uri prihoda že paše nekaj dati v želodec, pa tudi lažje se spije kako pivo, kot pa na prazen želodec.
Kar se tiče bilance smo cela ekipa zelo zadovoljni, saj po plačilu najema prostora, pijače, hrane in vsega kar je bilo vezano na srečanje nismo imeli izgube - to nam je bil eden izmed ciljev, celo več - na račun odojka, ki nam ga je doniral Bugi je v blagajni ostalo za nekaj piv. Prav tako smo zadovoljni, da se na vožnji do poligona in nazaj, kakor tudi na samem poligonu ni nihče poškodoval, edina slaba točka je bila predrta guma, ki pa smo jo uspeli zakrpati na terenu.
Letos je bilo na srečanju 22 štirikolesnikov, kar je dobra polovica manj kot lani (47). Števila obiskovalcev v lanskem letu ne vem več, mislim, da je bila številka okoli 60, letos nas je bilo 43, kar je že tudi lepa številka. Nekaj udeležencev - starih znancev iz ATV scene - se je zaradi takšnih in drugačnih razlogov pripeljalo z avtomobili, tako, da smo zadovoljni tudi nad obiskom.
Dva udeleženca sta ostala tudi čez noč in odšla domov po zajtrku naslednji dan, poleg vseh nas, ki smo bili v organizacijskem delu ekipe.
Piknik se bo naslednje leto ne glede na število udeležencev izpeljal, pa četudi bomo potem sami, vendar se nam po dosedanjih odzivih tega ni treba bati. Kakšen bo program naslednje leto trenutno niti sam ne vem, je še predaleč da bi že sedaj razmišljal o tem, bi pa vsekakor radi, da bi bilo v programu kaj novega. Nekaj mi že sicer roji po glavi, ampak...bomo videli. Termin eventa naj bi ostal podoben kot je bil do sedaj (1. ali 2. sobota v juliju, kot je to bilo do sedaj), odvisno od SXCC dirk, če bo kakšna v tem času.
Kakorkoli, upam, da ste bili z srečanjem vsi zadovoljni in da se drugo leto vidimo.
Kamor ne prideš peš-
Gladiator Quad Riders
Odsoten

bugimajstr

Obiskovalec

Odgovor10 Jul 2013, 21:26

V končni fazi mislim da ni cilj nas gladiatorjev da bi kaj zaslužili z srečanjem.važno da se imamo fajn in da na koncu potegnemo pozitivno nulo od srečanja.in seveda da se imamo fajn kar se da.:) no ob tem bi še prosil vse ki ste bili na srečanju in če ste kaj snemali...če ste slučajno kak posnetek na spretnostni vožnji naredili od mojega motorja če mi lahko posredujete posnetek na moj mail bugimajstr@gmail.com da dobim še kako bolšo resolucijo za dokaz da mi zadnje bremze niso nič prijele. sam nisem opazil da zadnjih ploščic po 400 km spet več ni.:(na žalost sem to pogruntal šele doma.pred tem pa veste kaj je bilo.:) tisti ki ste bili na srečanju.. seveda..drugo leto od mene pade odojek in janček če nas bo več.:)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Srečanja, prireditve, terenska doživetja,...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost