Danes je 24 Sep 2019, 10:35

Pohorje

Vsa srečanja, prireditve, pikniki, dogodki,... in vse vaše avanture na terenu.
  • Avtor
  • Sporočilo
Odsoten
Uporabniški avatar

lakl

Obiskovalec

Re: Pohorje

Odgovor14 Apr 2014, 20:57

:4x: Imaš prav!
Le,da jaz še dodatno prepričujem palčarje,da imamo na našem koncu klope velike kot želve in bledih obrazov zapuščajo gozdove :D
Odsoten
Uporabniški avatar

jay886

Obiskovalec

• Kraj: Ruše

Odgovor16 Apr 2014, 10:38

@lakl: zdaj sem začel sodelovati z zelenimi. 200e prejmem od vsakega, ki ga kaznujejo :D

@fresh:
saj se mi malo kolca po mopedu, ampak situacija... Lani smo se res nenormalno dosti vozili, lahko rečem VSAKO Nedeljo na terenu in to ne za dve uri. Naredil sem v dveh letih 14000km. Potem se je brat "prekvalificiral" na dirke, drugi kolega prodal , tretji kupil quada, tudi ostali kolegi so letos prodali vsi svoje cofkote. Ostal je samo @jam pa še to se nisma več kaj dosti uskladila glede fur. Vedno več pritiskov zelenih itd.
Da mi pa stoji 10keur v garaži ne vidim smisla. isto bi naredil, če bi mi avtomobil stal 90% leta v garaži. (čeprav bif ima kar dva ha ha). Pol si raje omislim drugo igračo (najraje fazerco), ki stane polovico manj za poletne dni, kjer lahko sam malo cruisam po cesti, če sploh bo to zame. Če bi šlo bi pa vsekakor oba imel v garaži, ampak gradnja itd ne gre za zdaj. ;)

Sem ga pa prodal na Pohorje zeleno... če bo kje ril, nisn KRIF :mrgreen:

Za silo in kostanje nabirat pa bo še imam rezervo. Skoraj tak zanesljiv kot can am. :)
Slika
2011 Shineray 300 xy hitro prodan..
2012 Can Am outy 800r max..... bo kr nekaj časa ostal...

Slika
Odsoten
Uporabniški avatar

BIF

Obiskovalec

• Kraj: http://goeasttour.com/

Odgovor16 Apr 2014, 11:12

Jaz nimam dva... :shock: Imam enega...drugega pa Tim... :mrgreen:
Odsoten
Uporabniški avatar

kiwi

Obiskovalec

• Kraj: Haloze

Odgovor22 Sep 2015, 14:05

No ker sem našel temo o Pohorju najboljše da kar tukaj opišem najin izlet.
V petek dopoldan sma se z boljšo polovico natovorila in krenila proti pohorju. Namen je bil enodnevni izlet ne preveč na hard tako da bo še moja imela kaj od tega :).

Štartala sma iz Haloz skozi kidričevo kjer sem tankal in nato naprej skozi Brunšvik, Rače, Fram in Hoče na Hočko pohorje. (Bif sem razmišljal še da se ti javim pa nisem vedel koliko časa nama bo pot vzela in se nisva ustavljala)
Obrnila sva se proti arehu in nato na drugo stran proti Lobnici ter se spustila v Ruše.
Potem sva šla proti Lovrencu na pohorju in naprej po makadamu do Rogle. Malo sva si odpočila že vmes in nato še na Rogli. Na Pesku pojedla palačinke in naprej proti Osankarici. Od tam sma krenila proti trem kraljem in ker sem začel malo cvikati z gorivom sva rajši zavila proti Smrečnemu in Skozi Šmartno na pohorju v Slovensko bistrico kjer sma natankala. Nato pa čez Črešnjevec, Sestrže, Lovrenc na dravskem polju in nazaj proti Halozam. Proti koncu naju je že lovil Mrak in tudi par kapljic dežja je padlo vendar pa sva domov prispela oba zelo zadovoljna z izletom in mislim, da boma sigurno še ponovila po Pohorju vendar po drugih poteh.
Naredila sva 230km. Motorček je deloval brez problema edino gume pa že kričijo po zamenjavi :) vendar bo v kratkem tudi to urejeno. Se že veselim naslednje fure.

Nekaj slikic:

Perajt za na pot
Slika

Kam bi te zdaj????
Slika

Pogled na drugo stran pohorja proti Rušam če se ne motim
Slika

Najinih 5 minut :)
Slika

Na poti proti Rogli
Slika

Na Rogli. Nisem niti vedel, da zdaj tukaj stoji igrišče za nogomet. Ko sem bil nazadnje tu še tega ni bilo. Vsaj ne da bi se spomnil. Uh sem že star :)
Slika

Slika

Osankarica
Slika

No in končno sem izvedel tudi kako je sedeti ma Max-u zadaj he he
Slika

V živo je sicer pogled precej lepši kot iz slike. Spust proti Šmartnemu na Pohorju. Razgled na Boč na desni strani in bolj v sredini Donačka gora.

Slika

Celotna pot je potekala nekako tako:
Slika

Vreme naju je krasno služilo. Edino desni palec ni več vajen tako dolgo na gas tiščat zato je malo bolel ampak to se bo z čim več vožnje popravilo :)

Lp Boštjan
Zadnjič spremenil kiwi, dne 22 Sep 2015, 14:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Odsoten
Uporabniški avatar

BIF

Obiskovalec

• Kraj: http://goeasttour.com/

Odgovor22 Sep 2015, 14:18

Lepa turca. V petek sem itak bil na šihtu, tako, da ni treba imet slabo vest. No v prihodnje pa se moramo dogovorit, da ti še kakšno zanimivo ruto pokažemo. Drugače pa super.
Kar se tiče mopeda, pa drugega kot si opisal nisem pričakoval.... ;)
Odsoten
Uporabniški avatar

lakl

Obiskovalec

Odgovor22 Sep 2015, 14:45

Lepa tura. Drugič javi, da se skupaj zapeljemo.
Le ženi privošči kaj boljšega kot Jeans :mrgreen:
Dobre noge ima zato jih je škoda :mrgreen:
Odsoten
Uporabniški avatar

kiwi

Obiskovalec

• Kraj: Haloze

Odgovor23 Sep 2015, 11:39

Bi bil zelo vesel da grem z bolj izkušenimi kam skupaj :mrgreen: pa se še kaj naučim hehe....
Ja moji dragi in meni že nekaj časa obljubljam hlače pa do zdaj še ni šlo skozi vendar vem da bom tudi za to moral poskrbeti. S časom bo vse.

Drugače pa se itak moramo enkrat dobit že zato ker mam še nekaj za vaju z Laklom \:D/

Lp Boštjan
Prejšnja

Vrni se na Srečanja, prireditve, terenska doživetja,...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost