Danes je 23 Jul 2019, 12:31

Panoramska vožnja

Vsa srečanja, prireditve, pikniki, dogodki,... in vse vaše avanture na terenu.
  • Avtor
  • Sporočilo
Odsoten
Uporabniški avatar

Mitja.l

Začetnik

Panoramska vožnja

Odgovor04 Apr 2016, 18:36

Pozdrav

tole pa je posnetek prvega dela panoramske vožnje Moto žegna v Šmartnem ob Paki, organizirano s strani kluba PACKENSTEIN
pa ljudje pravijo da se ne morjo skup vozit štirikolesniki in navadni motorji

https://youtu.be/ICB-xuSmHhk
Odsoten
Uporabniški avatar

frm

Obiskovalec

• Kraj: Šmarje-Sap

Re: Panoramska vožnja

Odgovor04 Apr 2016, 20:14

Gdo to pravi
2012 Yamaha Raptor 700R
Odsoten
Uporabniški avatar

lakl

Obiskovalec

Odgovor04 Apr 2016, 20:32

Mitja.l napisal/-a:Pozdrav

tole pa je posnetek prvega dela panoramske vožnje Moto žegna v Šmartnem ob Paki, organizirano s strani kluba PACKENSTEIN
pa ljudje pravijo da se ne morjo skup vozit štirikolesniki in navadni motorji

Dobre rokavice imaš! Ko te poljubi čebelica "Maja" pa :axe:
Odsoten
Uporabniški avatar

BIF

Obiskovalec

• Kraj: http://goeasttour.com/

Odgovor04 Apr 2016, 21:20

Mitja.l napisal/-a:pa ljudje pravijo da se ne morjo skup vozit štirikolesniki in navadni motorji

Seveda se lahko. Samo nekdo v tej kombinaciji ni normalen.
Odsoten

uros116

Obiskovalec

• Kraj: Mozirje

Odgovor04 Apr 2016, 22:14

Mičo: Prav so ti powedli :) (upoštevaj njihov nasvet).
Odsoten
Uporabniški avatar

freshslo

Obiskovalec

• Kraj: Menges

Odgovor04 Apr 2016, 22:20

hmmm sem atvjas in motorist in ce bi se odlocil iti z dvoslednikom proti morju, bi imel veliko rajse za sovoznika motorista kot atvjasa. Za moje pojme je to enako kot bi se moto skupini zeleli prikljuciti traktorji. Voznja z motorjem je veliko bolj tekoca kot z atvjem. Pa naj bo to ovinkasta cesta, avtocesta ali vijuganje v guzvi. ATV naj sluzi temu cemur je namenjen in to definitvno ni odprta cesta ali avtocesta. Ne vem zakaj nekateri ATV tretirajo kot motor? Ker ima balanco? Saj ima Vespa APE tudi balanco :)
-CanAm Outlander 1000 XT
-CanAm Renegade 1000 XC ///Airdam CVTech & STM
-Suzuki GSX S1000
-Kawasaki Ultra 300X
Odsoten

uros116

Obiskovalec

• Kraj: Mozirje

Odgovor05 Apr 2016, 10:02

Brez veze imet ATV 4x4 in se po celi Sloveniji vozit. Zna bit velik strošek.... 2 x letno servis + da gume trpijo, ki niso primerne za asfalt. Vsaj tak je moje mnenje. Če pa ni problem v € , pol pa kr......
Odsoten
Uporabniški avatar

iron_maiden

Obiskovalec

Odgovor05 Apr 2016, 14:30

frm napisal/-a:Gdo to pravi

>off<

A sem tebe srečal v nedeljo v Grčarevcu? Modra Raptor 700 pred letnikom 2013 je bila, pa sem se prec nate spomnu :)
2006 Yamaha Raptor 350R
2015 Yamaha Raptor 700R
2017 Yamaha Tracer 900
Odsoten
Uporabniški avatar

Mitja.l

Začetnik

Odgovor05 Apr 2016, 14:58

Vidim da imate samo nekej negativne komentarje

lakl - nekateri pač nismo zjamrani in če te kaj piči pač stisneš zobe + zato pa tudi so ščitniki

BIF - ne da nekdo ni normalen, temu se pač reče PANORAMSKA vožnja, lepo počasi in z užitkom

Uroš116 - lej, če se hočeš okoli vozit brez skrbi, se pač potrudiš in greš v službo služit SVOJ denar

konec koncev delam to kar mi diši, družim se z ljudmi ki so mi OK, če pa to komu ne paše, pa ni moj problem
Odsoten
Uporabniški avatar

lakl

Obiskovalec

Odgovor05 Apr 2016, 18:33

uros116 napisal/-a:Brez veze imet ATV 4x4 in se po celi Sloveniji vozit. Zna bit velik strošek.... 2 x letno servis + da gume trpijo, ki niso primerne za asfalt. Vsaj tak je moje mnenje. Če pa ni problem v € , pol pa kr......

Z tem se ravno ne bi strinjal. Letno opravit cca 8000 in več km ni malo in za to sem tudi izbral tako vozilo, da se lahko vozim, uživam... Prava izbira opreme namensko izbrana za način vožnje tudi ni strašen strošek in ravno z pravo izbiro lahko ta strošek zelo znižaš.
Mitja! Rokavice smatram, kot del obvezne opreme in vedno vozim z njimi. V mojih letih paš skrbim, da me ne bi prehitro začelo trgati v sklepih zato se mi zdi neodgovorno, do mojih kosti voziti brez zaščite :-k
Odsoten
Uporabniški avatar

BIF

Obiskovalec

• Kraj: http://goeasttour.com/

Odgovor05 Apr 2016, 18:37

Ojeje...oprosti...ti pač nismo pihali na dušo. Ampak ostajam pri tem, da to ni normalno. Ti je približno @Freshslo razložil kako je s tem. Ne rečem...tako en krat recimo kot nek defile...ampak neke skupne vožnje pa ne gredo...pa četudi z "užitkom".
Nekdo trpi v vsakem primeru...ali tisti na motorju, ki se mora počasi (za motor prepočasi) peljat, ali pa štirikolesnik, ki ga moraš preganjat preko meja, za kar ni narejen, da kolikor toliko držiš priključek z motoristi. Nič od tega ni normalno...pa če ti je prav ali ne.
Edino toleriranje v tej smeri gre na račun invalidov, ker jim je štirikolesnik edina, kolikor toliko sprejemljiva opcija, da se družijo z motoristi. To je bilo lepo videno pri pokojnem Jakatu...pa še on je ZELO resno ogledoval Spyder-ja, kar bi bilo potem na 90-ih procentih, če motoristi niso ravno na kakšnih CBR-kah in podobno.
No žal je usoda zadeve speljala pač tako kot jih je.
Skupaj ne gredo niti atv-ji in enduraši-krosisti na terenu...sprobano. Oni vijugajo med drevjem-ti ne moreš...ti greš čez blato in vode-oni ne morejo. Tako pač je. Vsake druge kombinacije kot znotraj enega ceha so bolj kot ne prisiljene za enega ali drugega....torej nenormalne.
Odsoten
Uporabniški avatar

frm

Obiskovalec

• Kraj: Šmarje-Sap

Odgovor05 Apr 2016, 21:18

Lej,imamo delovne,dokaj velike atv.je,in cestne,dokaj lahke,vsak ima lahko svoje prepričanje,in tudi veselje,ki mu ga nobeden ne bo oduvzel.Tako je.Jest dosti vozim recimo s cestaki,ogromno na cesti,in avto cesti,pa se kar udobno vozim,spet drugi raje korenine obirajo,teren,spet treti.....,
2012 Yamaha Raptor 700R
Odsoten
Uporabniški avatar

freshslo

Obiskovalec

• Kraj: Menges

Odgovor05 Apr 2016, 22:29

Meni bi se raptorica smilila, ko bi jo po avtocesti tiscal 130km/h, ceprav bi imela se enih 5km/h lufta, da bi lovil stik z motoristi. In tudi motor v ovinku polozis in gre hitr cez, stiricikl pa lovis po dveh kolesih.

Sploh pa, ce bi bili sportni atvji namenjeni cestni uporabi, verjemi, da ne bi imeli toge osi zadaj ;)
-CanAm Outlander 1000 XT
-CanAm Renegade 1000 XC ///Airdam CVTech & STM
-Suzuki GSX S1000
-Kawasaki Ultra 300X

Vrni se na Srečanja, prireditve, terenska doživetja,...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost