Danes je 17 Jul 2019, 11:47

Aeon Crossland 400 RX

• Avtor
  • Sporočilo
Odsoten
Uporabniški avatar

Lugre

Začetnik

Aeon Crossland 400 RX

Odgovor28 Sep 2014, 19:23

Pozdrav,
glede na to da je o tem modelu malo napisanega, naj delim nekaj svojih izkušenj. V začetku leta je padla odločitev o nakupu ATV, nato po daljšem prebiranju foruma in drugih virov v ožji izbor uvrstim SMC Jumbo 360R in Linhai 600 EFI. Junija sledi obisk WBC, kjer po posvetovanju z Boštjanom odpade Linhai pojavi pa se nov kandidat Aeon Crossland 400, ki je primerljiv z Jumbom. Po nekaj dnevih pade odločitev in proti koncu junija je doma novi Aeon.

Po prevoženih prvih 1000 km, spoznavanju in privajanju, zaenkrat brez vsakih težav. Po odstranitvi blokade na prvem servisu strojček pokaže svojo živahnost, vožnja po makadamu je pravi užitek, po asfaltu pa tudi ni težav glede na to da ima končno hitrost blizu 100 km/h in tako ni ovira na cesti, zaenkrat tudi kakšni bolj strmi in težji tereni niso delali nobenih težav glede na to da ima reduktor. Zaradi dolgega sedeža ima povsem dovolj prostora za udobno vožnjo dveh potnikov. Poraba je zmerna med 6,5 in 7 l na 100 km. No toliko zaenkrat. Pa še fotke.

Slika
Slika
Slika
Lp!
Zadnjič spremenil Lugre, dne 28 Sep 2014, 20:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Odsoten

vladika

Obiskovalec

• Kraj: okolica Gornje Radgone

Re: Aeon Crossland 400

Odgovor28 Sep 2014, 19:48

Super.
Tudi jaz sem bil ob nakupu v dvomu ali naj vzamem Aeon-a ali Smc-ja. Pozneje sem se ob glasu privržencev Smc-ja odločil za slednjega in mi ni žal.
No, naj ti služi.

LP Vlado
2016 Yamaha Raptor 700R SE

Vrni se na Aeon

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost