Danes je 18 Nov 2019, 14:28

Kje pa vas čevelj žuli

Ime pove vse!
  • Avtor
  • Sporočilo
Odsoten
Uporabniški avatar

lakl

Obiskovalec

Kje pa vas čevelj žuli

Odgovor10 Apr 2018, 14:49

Odprl sem novo temo v kateri lahko nabijate, kritizirate, pljuvate in debatirate o vsem, kar ima povezavo z atv vozili, opremo, trgovci serviserji...
Ostale teme pa pustite z čiste naslovno tematiko.

Bugi!
Daj meni pošlji tiste tvoje grožnje, da jih bom jaz objavil ( če seveda obstajajo)
Meni se je.e za vse in ker nimam več povezave z omenjenim podjetjem lahko objavim!
Odsoten
Uporabniški avatar

lakl

Obiskovalec

Re: Kje pa vas čevelj žuli

Odgovor10 Apr 2018, 20:57

???? Bugimajstrer ne najde grožnje???

Kdor spremlja forum nekaj let se bo spomnil Bohorca, kako je dobil domov dostavljen 4kolesnik od Boštjana (lastnik foruma) lepo okrašen z veliko pentljo. Začetno navdušenje je hitro minilo in po obojestranskem dogovoru je Bohorc vozilo vrnil, ter kupil Artic cat. Bogorc je pošteno povedal zakaj je do vrnitve prišlo in tukaj se je stvar tudi končala. Predstavljeni so bili argumenti, obe strani sta bili na koncu zadovoljni in zadeva zaključena.
Spomnim vas na ta primer, da se vsaka težava lahko reši z razumno glavo. Brez pljuvanja, psovk, natolcevanja, laži, metanja polen...
Baba čula, baba rekla, sem slišal, so mi dejali, nekje sem prebral... je samo odraz inteligence na nivoju zlate ribice. :whistle:
Odsoten
Uporabniški avatar

gmajnar

Obiskovalec

• Kraj: Bločice pri Blokah

Odgovor11 Apr 2018, 05:44

Lakl to si pa lepo naredil.
Če bo tema vzdržala brez žalitev, bi bil pa še bolj zadovoljen.
Vendar zlata ribica ne kaže na to.
Odsoten

bugimajstr

Obiskovalec

• Kraj: bela krajina

Odgovor11 Apr 2018, 21:23

lakl.. veš da sem kmet..in kdaj ma kmet največ posla?? ko se začne pomlad in delo po njivah. neda se mi zdaj majlov pregledovat sam zato da bi našel kak mail ki bi nakazoval na to da moram lepo govorit o znamki. sem pa sigurno dobil namig da se tega ne počne..in sigurno nisem edini.. ampak bugi kot bugi pove kar mu roji po betici..neglede na posledice.. pa ne zdej kake jeze kuhat..še zmerej se lahko z motorjem pripeljete do mene in zihr se bo našla kaka piva u hladilniku.:) bugi se še ni zlagal.. mam pa na mopedu pri 6k km vse ležaje hin..vse končnike..puše verjetno tudi..jermen mi nekaj grize notranji rob..vitel je itak dal odpoved ob prvem resnem vitlanju..stikala..luči..zaliva voda..tko da..verjetno bi se še kaj našlo..

Vrni se na Offtopic

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov