Servis Linhai 400, 4x4

Odgovori
symitja
Začetnik
Reactions:

Servis Linhai 400, 4x4

Odgovor Napisal/-a symitja » 12 Apr 2021, 12:49

Lep pozdrav, rabim serviserja "s srcem"!, ki bi "naštelal" in pregledal moj štirikolesnik star 5 let... ...od zadnjega uradnega! servisa ne vžiga kot je včasih, vžge res z muko, čok je popolnoma neodziven za razliko od včasih. Vžigal je v prvo tudi prvi vžig v štartu sezone. Z njega kaplja olje iz menjalnika en sprednji amotizer ima nek pok ko ga dvigneš v zrak, "zapečen" vijak za ispust motornega olja in še kakšne malenkosti. Drugače izredno ohranjen!
Rabim serviserja s Podravja, najbolje Ptuj, Maribor, Slovenska Bistrica... prosim za pomoč!, HVALA!!!
Pa v opozorilo, da ste ostali uporabniki bilokaterih znamk precej bolj neomajani kot jaz pri šlamparijah uradnih servisov! Uradni servis na območju Podravja mi je dejansko "razdejal" ta štirikolesnik. Samo informativno pokrov kjer piše LINHAI je bil obrnjen na glavo - potem sem povedal vse - ne polpismen uradni serviser ampak nepismen!... ...NE govorim o Tipomu MB!!! Seveda vse kar so priznali je narobe obrnjen pokrov :), olje pač teče ker je bilo poleti kao prevroče, teklo pa je celo zimo, dali so kar neko tesnilo, ki ga je "spodneslo", polovico ga gleda ven :), vžiga pa ne kao zaradi 100 in enega razloga :), pred servisem je stalno v prvo :) - samo jaz sem takšen butl, da sem kimal.
Skratka prosim za kontakt od zanesljivega serviserja, HVALA! :)

Odgovori