Jesenske radosti-gobarjenje

Ime pove vse!
Odgovori
Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: brežice
Kontakt:

Jesenske radosti-gobarjenje

Odgovor Napisal/-a catbrier » 06 Dec 2019, 10:21

Glede nato, da rad gobarim, sem odprl novo temo, ce se kateri od forumasev gobari, lahko kar tukaj napiše, prlima slike itd...
Letošnje jesen je bila zelo bogata, čeprav je bila hosta polna ljudi, sem se zmeraj nabral nekaj zase.... Cf je pridno opravljal svoje poslanstvo....

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Sem se pa držal zakonsko določene nabrane količine.... :mrgreen: :butthead:

Slika

Uporabniški avatar
lakl
Obiskovalec
Reactions:

Re: Jesenske radosti-gobarjenje

Odgovor Napisal/-a lakl » 06 Dec 2019, 10:55

11 december nekje leta 2010

Slika

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a catbrier » 06 Dec 2019, 22:41

Tudi lansko leto je bila dobra sezona in dolga, topla jesen, nato okrog 20.11 hitra ohladitev, malce snega in čez par dni spet toplo, sva šla z sodelavcem drug dan, ko je skopnel sneg za jurcke pogledat, najdla oba vsak po 7,veselje neizmerno, tudi če bi bil samo eden....slikano 25.11...

Slika

Slika
Z veseljem sma nadaljevala v kleti, :drinkers: bila je nedelja, naprej več ni filma, vem samo, da je bil ponedeljek zjutraj prehitro, ko je bilo treba v službo....
Slika

Slika

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a catbrier » 13 Dec 2019, 18:13

Slika
Tega sem kar z avta skoraj pobral....

Slika

Slika

Slika

Slika
Se par sliki lanske trgatve....

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a catbrier » 03 Jan 2020, 16:05

Pozdravljeni, si bom kar to temo sposodil.... Danes je bil lep dan, sem rekel, škoda ga v bajti preživet med 4-mi stenami, pa sma ga z mojo mahnila-peš... Plan je bil, da hodima večina po asfaltu, ker je bilo sončno in toplo, kmalu zavijema z asfalta v hosto, cilj je bil "Čičev grad", oz. vidni ostanki zidovja, ter grajsko dvorišče, kjer zdaj lovci hranijo divjad, ter postavljena preza z kamero, za spremljanje divjadi, no, na tej kameri se je 1 leto nazaj, prikazal medo (nisem moji tega omenil, ker bi se takoj sprahod koncal :mrgreen:), hoja po hosti obsijana z soncem je prav dobro dela, ponekod v senci se pomrznjena tla, si lepo ogledama ostanke in že laganim korakom proti domu po drugi poti... Prehodila cca 4 km, je pa pasalo ob vrnitvi domov 2x2 deci cvicka, moram priznat, men bi že na pol poti dobro del :drinkers: se par slikic....

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Termalna riviera za divjad

Slika
Če koga zanima, si lahko tu nekaj malega prebere o gradu...
https://sl.m.wikipedia.org/wiki/Grad_Gra%C4%8Deno

Odgovori