Terenec-podvozje

Terenski avtomobili, motorne sanke, hovercrafti, enduro, supermoto, motocross...
Odgovori
Uporabniški avatar
BIF
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: http://goeasttour.com/
Kontakt:

Terenec-podvozje

Odgovor Napisal/-a BIF » 10 Jan 2020, 09:14

Pravijo da več glav več ve....iščem torej nasvet...zadeva pa stoji takole:

Za Pathfinderja iščem nekoga, ki bi prevzel obdelavo podvozja...natančneje šasije. Avto nima klasične školjke kot osebni avtomobili temveč šasijo (karikirano...dve traverzi, ki sta med seboj prečno povezani). Zadeva potrebuje detaljno obdelavo v smislu čiščenja korozije in nanos ustrezne zaščite. Ob tej priložnosti bi zamenjal tudi amortizerje in vzmeti spredaj in zadaj (material nabavim jaz).

Iščem toren nekoga, ki se bi tega lotil...najraje nekoga, ki bi to naredil za "hoby". Ker nisem odvisen samo od tega avtomobila, pomeni, da ga časovno načeloma ne bi preganjal (v razumnem roku seveda)...predvsem bi rad, da se to naredi natančno in korektno.

Klasične kleparsko-ličarske delavnice mi ne dišijo...pa ne zato, ker bi hotel kaj ceneje, temveč zato, ker so te delavnice čisti tekoči trak....avto gor, poščetkat, pihnit in adijo, čez dve leti smo na istem....zato nekoga, ki bi to delo naredil neobremenjeno z čakalnimi vrstami...ima ustrezno orodje in znanje in je komunikativen. Skratka, nekoga, ki bi mu tudi sami zaupali svoj avto.

Najljubše bi mi bilo, da je to kdo iz štajerskega konca(ni sicer nujno), pač zaradi bližine, če se kje kaj pojavi in je smiselno podebatirat...nabavit kak del itd.

Torej, če kdo pozna koga takšnega....lahko v zs ali na GSM (031) 677-520....hvaležen za info.

Uporabniški avatar
marholt
Začetnik
Reactions:
Kraj:: Župečja vas
Kraj: Župečja vas

Re: Terenec-podvozje

Odgovor Napisal/-a marholt » 10 Jan 2020, 12:43

Tale iz Hoč se celo ukvarja z restavriranje in predelavo terencev. Mogoče vprašaš njega. Kolega je bil zadovoljen z njim.

http://www.4x4servis.si/restavriranje.php

Moja delavnica ni razmetana, je samo taktično urejena

Uporabniški avatar
BIF
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a BIF » 10 Jan 2020, 22:18

Hvala...glede na to, da stanujem par metrov vstran ...sem bil tudi tam. Ne rečem, da ne dela v redu....za to ceno bi tudi jaz.
Zanima me kar sem opisal zgoraj.

iztok s
Začetnik
Reactions:
Kraj:: Ščukin Berek

Odgovor Napisal/-a iztok s » 11 Jan 2020, 20:09

Seveda ta na zanima ker hočeš za "hohy" oziroma na fuš da nebi dal kakega evra za DDV tako da nebi dalje....

Uporabniški avatar
BIF
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a BIF » 12 Jan 2020, 11:19

Si ti prebral sploh kaj sem napisal? Zaradi mene lahko tudi z računom...brez problema. Ne dovolim pa ločevat karoserije od šasije, kar je edina metoda po kateri dela zgoraj omenjeni. In ker je ta način povezan z veliko dela, je tudi cena pač visoka....previsoka In nimam namena plačevat dela, ki jih ne potrebujem....zdaj razumeš?
To je tako kot da bi ti prišel k vulkanizerju na menjavo pnevmatik in bi vulkanizer rekel, da on proda gume ampak samo če zraven menjaš še felne....ker on pač tako dela.....mogoče zdaj raumeš....
Ne oglašaj se raje, če ne razumeš napisanega, ali pa ne nudiš konkretnega predloga.
Iščem nekoga, ki bo delo opravil po klasični metodi...ampak temeljito....z računoma ali brez....to pa me boli kurac.

iztok s
Začetnik
Reactions:
Kraj:: Ščukin Berek

Odgovor Napisal/-a iztok s » 12 Jan 2020, 11:55

pisal/-a BIF » 20 Nov 2019, 20:50
Jaz bi predlagal še da se onemogoči brskanje po forumu kot skrit gost in podobno. Ali si registriran in je tvoja prisotnost vidna, ali pa te pač ni. To skrivanje je za otroški vrtec in ne za resen forum.

Če se oglasim se vsaj ne skrivam kot ti ! Predlagaš eno potem pa...
a je tvoja prisotnost vidna?

Uporabniški avatar
BIF
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a BIF » 12 Jan 2020, 13:50

Pa kaj ti tepec sploh hočeš od mene? JAAAAA moja prisotnost je vidna...JAZ SE NE SKRIVAM....ker se nimam zakaj.
Se pa mogoče ti pod novim nazivom....
Poleg tega razpravljaj o tem v temi, ki je temu namenjena...ne pa da svoje frustracije seješ po vseh temah.
Vidiš zdaj da se ne skrivam?
Slika

Uporabniški avatar
cuvaj
Obiskovalec
Reactions:
Kraj:: Sevnica
Kraj: Sevnica

Odgovor Napisal/-a cuvaj » 27 Jan 2020, 18:08

iztok s napisal/-a:
12 Jan 2020, 11:55
pisal/-a BIF » 20 Nov 2019, 20:50
Jaz bi predlagal še da se onemogoči brskanje po forumu kot skrit gost in podobno. Ali si registriran in je tvoja prisotnost vidna, ali pa te pač ni. To skrivanje je za otroški vrtec in ne za resen forum.

Če se oglasim se vsaj ne skrivam kot ti ! Predlagaš eno potem pa...
a je tvoja prisotnost vidna?
Dej ne bluzi. Kdo ne pozna BIF-a?? Že po slogu napisanega nam je vsem jasno, da je to on napisal, pa nikoli se ni skrival.

Odgovori