Moja nova pridobitev SMC Captain 300

Uporabniški avatar
Pero
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Zgornja Kungota
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pero » 29 Maj 2008, 19:45

cdflip123 napisal/-a:Kot že veste, sem zgubil tablico nekje pod Blegošem in ko sem šel po novo me je čakalo neprijetno presenečenje - mislil sem , da dobim takoj novo ampak sedaj naročejo duplikat, ki ga pa je potrebno čakati cca 14 dni. Med tem časom se ni dovoljeno voziti po cestah :( . In jaz moram nujno na servis, ker se nevarno približujem 500km. :x Tako se servis prestavi do nadaljnega, ravno tako pa tudi vožnja... :? Jure in Kremy še enkrat prosim za izvedbo aluminijastega okvirja :eur , ker mi ni še do ene "kolobocije" okrog tablice.
Noben policist te ne bo oglobil, če rečeš, da si tablico še imel, ko si se odpeljal od doma, če bodo ostali papirji v redu.

Po turi paše pošten počitek:
Slika

Uporabniški avatar
Vitaebela
Začetnik
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Vitaebela » 11 Jun 2008, 09:03

Čestitam! Dobrra pila! :P

Uporabniški avatar
cdflip123
Klubski šejk
Reactions:
Kraj: Poljane
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a cdflip123 » 29 Jul 2008, 20:07

Včeraj sem končno kupil kovček. (Thx El presidente :prvi: :4x:) Ko ga zmontiramo sledijo slike. Drugače pa sem z Captainom naredil 2400km - zaenkrat brez kakršne koli težave. Resnično sem zadovoljen z njim in vsem toplo priporočam nakup. :D

Uporabniški avatar
BB
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Dolenjc

Odgovor Napisal/-a BB » 29 Jul 2008, 21:27

No tole sem prebral v sobotne delu o pritrjevanju registrskih tablic.

Sedmi člen govori o pritrditvi registrskih tablic. Pri večini vozil morajo biti čvrsto pritrjene na sprednji in zadnji strani (izjema so, seveda, motorna kolesa, mopedi, traktorji in podobno), in sicer na način in na mestu, ki ga je za ta namen predvidel izdelovalec vozila. Pomembno je, da na vozilo pritrjene tablice ne smejo biti upognjene ali kako drugače deformirane, prav tako morajo biti nezakrite, dobro vidne, lahko berljive in ne smejo biti dodatno prevlečene ali prekrite s kakršno koli snovjo.

Določila so torej jasna, tako da izgovorov tistih, ki jih na cesti videvamo s prilagojenimi tablicami, ne bi smelo biti. No, jasno je, zakaj to počnejo. Očitno so prednosti večje od tveganja, da bi jih ustavil policist.

Še to: registrske tablice, ki jih že imate na vozilu in ustrezajo določbam pravilnika (torej znaki na njih niso zbledeli), lahko še naprej mirno uporabljate. Le ko se boste odločili za nove, boste zdaj dobili takšne z zeleno obrobo. Pa čeprav so nam leta 2004 zatrjevali, da se barvno ne sklada z modro podlago pod evropsko zastavo …

To pomeni tudi kniping skoz al pa gesipo kovica.

Uporabniški avatar
HHV
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a HHV » 30 Jul 2008, 05:52

Eno so predpisi, drugo realnost.
Na mojih motorjih sta že dve tablici odleteli. K sreči sem ju obakrat tudi našel. Rešitve, kot so lepljenje z lepilom iz toplotne pištole ipd ne delujejo, ker vibracije naredijo svoje.
Ker sem se odločil, da ne mislim dopustiti še tretje izgube, od takrat naprej vsako tablico privijačim. V orodju pa so vedno kombinirane klešče a'la Gerber in morebitnemu tečnežu v policijski uniformi lahko razložim, da lahko takoj dobi tablico, če jo zahteva. Tudi od policistov sem že dobil informacijo, da je to v redu in da nihče ne bi smel zato delati težav.
Neti niso primerni ravno zaradi težje demontaže.

Torej bo tudi moj novi Blatko imel privijačeno tablico.

LP

slepec
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a slepec » 05 Mar 2010, 19:52

evo tudi meni so se uresničile sanje :lol:
v torek dobim tale atv in komaj čakam na boljše vreme ;)

slepec
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a slepec » 12 Mar 2010, 22:33

danes prvih 50km
Slika
Slika

Uporabniški avatar
Jure
Moderator
Reactions:
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jure » 13 Mar 2010, 08:42

No vidiš! Čestitam za nakup!

http://www.r-parketi.si

Honda Hornet 900
SMC RAM 520 Racing Edition - in loving memory
KawaKit ZzK 49 (byboat edition)

Uporabniški avatar
slavkofpvv
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Dragatuš
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a slavkofpvv » 13 Mar 2010, 09:02

Čestitke tudi z moje strani! :klapklap

Uporabniški avatar
Civava
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Škofa Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Civava » 13 Mar 2010, 10:56

Varno vožnjo in obilo užitkov :D

slepec
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a slepec » 13 Mar 2010, 16:32

danes 60 km motor prestavlja odlično boljše kot yamaha fazer,moti me gas in bom gal gor gas ročko ker že od otroštva vozim motorje in sem navajen na zapestje,motor ima veliko navora v nizkih obratih, v peto pa daš že pri 40 tako da se bojo menjali zobniki, stabilnost dobra na dva pa tudi gre tako iz strani kot na zadnje,skratka presenečen za moj prvi atv lp
ps: hvala za čestitke

Uporabniški avatar
Drejc
Začetnik
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drejc » 13 Mar 2010, 17:17

srečno vožnjo.tudi jaz mam danes prvo vožnjo s novim symju 600 tudi zadovoljen

mvidnjevi
Obiskovalec
Reactions:

Re:

Odgovor Napisal/-a mvidnjevi » 04 Sep 2011, 12:00

Kako se pa obnese kljuka na takšnimi štirikolesniki? Se jih lahko uporablja za prikolico?

Odgovori