Nakup štirikolesnika

Uporabniški avatar
Bohorc
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Mirna
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Bohorc » 31 Dec 2010, 17:55

BIF napisal/-a:Sorry sem narobe razumel. Ja tisto pa ja..seveda! Se opravičujem, ampak sem prebral že nekaj neverjetnih postov in sem mislil....oh joj še eden!
Res brez zamere, absolutno moja napaka...še enkrat opravičilo!

Ni panike, saj se mi je zdelo, da je bilo napačno razumljeno. Itak, da ne bi dol jemal vse plastike, samo tisto spredaj na balanci in protivetrni ščit in to samo takrat, ko bi imel namen vozit po gozdu, da ne bi kakšna veja "našla" tisto plastiko #-o
Ob tej priliki bi vsem forumašem zaželel sreče, zdravja, uspeha, zadovoljstva, ljubezni in veliko z užitkom in brez nesreč ter okvar prevoženih kilometrov v letu 2011.

Kamor ne prideš peš-
prideš z ATV-jem :twisted:
Arctic Cat Cruiser 700 4x4
Gladiator Quad Riders

darkside
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a darkside » 12 Feb 2011, 18:33

nebom odpiral nove teme ampak bom kar tukaj prosil za nasvet

zanima me če bi kupil smc jumbota 700 in bi gor priklopil kakšne priključke, ki so na voljo za atv bi znalo biti kaj narobe?
gor je treba dati poseben motor ki bi te priključke poganjal (za težo piše da je okrog 120kg :O - jaz bi odstranil dol vse kar se ne potrebuje) ter priklop (kosilnice, snežne freze ipd.) bi pomojem skupaj imelo težo 200-250kg

koliko bi to kaj obremenjevalo atv če bi na njem sedel seveda tudi jaz. ker razmišljam o kakšnem nakupu takšnega štirikolesnika ki bi ga imel za delo (seveda ga nimam namena obremenjevati takoj - na začetku bolj normalna vožnja, potem pa kakšna ddatna teža zraven - in tudi do kake velike teže tudi nebi šel saj ga je škoda)

Uporabniški avatar
hurco
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: škofja loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a hurco » 12 Feb 2011, 20:53

Vsak bo dober, glej samo to ,da ima reduktor.

Odgovori