SMC Jumbo 700 4x4

Odgovori
Uporabniški avatar
Bohorc
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Mirna
Kontakt:

SMC Jumbo 700 4x4

Odgovor Napisal/-a Bohorc » 05 Jan 2011, 17:32

Tako, odločitev je padla in je dokončna: odločil sem se za nakup ATV-ja SMC Jumbo 700 4x4 :D. Jutri grem v WBC, danes sva se že slišala z prodajalcem, da ga naročim, izberem še opremo, plačam polog, potem pa bom nestrpno čakal, da ga dobim in poženem 8).
Res sem se težko odločil, a je odločitev končno sprejeta. Vzel sem si kar nekaj časa za premislek, ker je bil v igri tudi AC, ki ga dobim za isti denar, mislim, da sem se kljub temu dobro odločil, čeprav ni bilo nikogar, ki bi mi svetoval nakup tega mopeda - se razume, dobavljiv bo konec tega meseca ali na začetku drugega :shock:. Čeprav vem, da zna imeti začetniške napake in hibe, ki jih AC nima, sem se vseeno odločil tako, ker vem, da mi bodo v WBC-ju znali hitro priskočiti na pomoč, pa tudi bližina njihovega servisa mi je zelo pisana na kožo, saj sem doma dokaj blizu, in nekdo pač mora začet orat ledino tudi s tem mopedom :twisted:. Ko ga dobim, vam sporočim in povem kako in kaj zadeva funkcionira, naložil pa bom tudi kakšno fotko.
Ob tej priložnosti bi se rad še enkrat zahvalil vsem tistim, ki ste mi svetovali kaj naj kupim in se vam hkrati opravičujem, ker sem vas razočaral in se nisem odločil za vašega "favorita" :oops:.

Lep pozdrav vsem, Igor
Zadnjič spremenil Bohorc, dne 15 Jan 2011, 14:00, skupaj popravljeno 1 krat.

Kamor ne prideš peš-
prideš z ATV-jem :twisted:
Arctic Cat Cruiser 700 4x4
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
BIF
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: http://goeasttour.com/
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a BIF » 05 Jan 2011, 17:39

Mah nimaš se kaj opravičevat! Gotovo si zadevo 100x premislil in prespal. Prav je da si se odločil, kajti najpomembneje je da se spraviš na pecikl. Kako se bo stvar obnesla se bo pa pač pokazalo. Ni nobenega tazloga, da bi zadevo v naprej dajali v nič. Danes v tem razredu že težko najdeš slabe izdelke. Vsi pa imajo pač svoje porodne krče. Tudi sam sem kupil Kitajca prvega v Slo (zdaj sta že dva) in oral ledino. Ni mi žal, ker vem da sem v razmerju vloženo dobljeno zmagal.
kakorkoli veliko srečnih in varnih kilometrov želim. Vseeno pa nam zaupaj izkušnje saj je Jumbo 700 4x4 na pogled atraktiven model! :D

Uporabniški avatar
lakl
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a lakl » 05 Jan 2011, 17:49

Nič bat in opravičevat! Če še ne , boš pa sedaj začel jesti Rupurut! he-he!
Sedaj bodo dnevi imeli 48 ur, kazalci bodo zelo počasi potovali po uri noči bodo polarno dolge ampak gdor čaka ,dočaka! To smo že dali skoz. Saj bo prišel se tolaži ,pol pa kar veselo v gmajno in po pameti in le poročaj kako se obnaša!

:rrr:

Uporabniški avatar
Bohorc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Bohorc » 05 Jan 2011, 17:52

BIF napisal/-a:Mah nimaš se kaj opravičevat! Gotovo si zadevo 100x premislil in prespal. Prav je da si se odločil, kajti najpomembneje je da se spraviš na pecikl. Kako se bo stvar obnesla se bo pa pač pokazalo. Ni nobenega tazloga, da bi zadevo v naprej dajali v nič. Danes v tem razredu že težko najdeš slabe izdelke. Vsi pa imajo pač svoje porodne krče. Tudi sam sem kupil Kitajca prvega v Slo (zdaj sta že dva) in oral ledino. Ni mi žal, ker vem da sem v razmerju vloženo dobljeno zmagal.
kakorkoli veliko srečnih in varnih kilometrov želim. Vseeno pa nam zaupaj izkušnje saj je Jumbo 700 4x4 na pogled atraktiven model! :D
Kar se izkušenj tiče se nikar ne boj, tudi tiste slabe, ki jih bo verjetno tudi nekaj, ampak to sem vzel v zakup, vam bom zaupal in s tem mogoče komu pripomogel, da se ali pa tudi ne odloči za nakup takšnega pecikla ;).

Kamor ne prideš peš-
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
jaka
Mojster
Reactions:
Kraj: Ljubljana - Brezovica

Odgovor Napisal/-a jaka » 05 Jan 2011, 18:37

Se pravi da bo na Debencu :partyman: ????

Uporabniški avatar
Jure
Moderator
Reactions:
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Re: SMC Jumbo 700 4x4

Odgovor Napisal/-a Jure » 05 Jan 2011, 19:28

No tole je pa vesela novica kmalu prvega lastnika Jumba 700 v Sloveniji!
Bravo!

ligor napisal/-a:Tako, odločitev je padla in je dokončna: odločil sem se za nakup ATV-ja SMC Jumbo 700 4x4 :D. Jutri grem v WBC, danes sva se že slišala z prodajalcem, da ga naročim, izberem še opremo, plačam polog, potem pa bom nestrpno čakal, da ga dobim in poženem 8).
Res sem se težko odločil, a je odločitev končno sprejeta. Vzel sem si kar nekaj časa za premislek, ker je bil v igri tudi AC, ki ga dobim za isti denar, mislim, da sem se kljub temu dobro odločil, čeprav ni bilo nikogar, ki bi mi svetoval nakup tega mopeda - se razume, dobavljiv bo konec tega meseca ali na začetku drugega in niti ne vem, če že ima kdo pri nas tak moped :shock:. Čeprav vem, da zna imeti začetniške napake in hibe, ki jih AC nima, sem se vseeno odločil tako, ker vem, da mi bodo v WBC-ju znali hitro priskočiti na pomoč, pa tudi bližina njihovega servisa mi je zelo pisana na kožo, saj sem doma dokaj blizu, in nekdo pač mora začet orat ledino tudi s tem mopedom :twisted:. Ko ga dobim, vam sporočim in povem kako in kaj zadeva funkcionira, naložil pa bom tudi kakšno fotko.
Ob tej priložnosti bi se rad še enkrat zahvalil vsem tistim, ki ste mi svetovali kaj naj kupim in se vam hkrati opravičujem, ker sem vas razočaral in se nisem odločil za vašega "favorita" :oops:.

Lep pozdrav vsem, Igor

http://www.r-parketi.si

Honda Hornet 900
SMC RAM 520 Racing Edition - in loving memory
KawaKit ZzK 49 (byboat edition)

Uporabniški avatar
Bohorc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Bohorc » 05 Jan 2011, 19:42

jaka napisal/-a:Se pravi da bo na Debencu :partyman: ????
Definitivno bo Debenc ena izmet prvih točk, ki jo bom obiskal z njim. Če boš gor bom dal za :drinkers:.

Kamor ne prideš peš-
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
Bohorc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Bohorc » 05 Jan 2011, 19:48

Jure napisal/-a:No tole je pa vesela novica kmalu prvega lastnika Jumba 700 v Sloveniji!
Bravo!

ligor napisal/-a:Tako, odločitev je padla in je dokončna: odločil sem se za nakup ATV-ja SMC Jumbo 700 4x4 :D. Jutri grem v WBC, danes sva se že slišala z prodajalcem, da ga naročim, izberem še opremo, plačam polog, potem pa bom nestrpno čakal, da ga dobim in poženem 8).
Res sem se težko odločil, a je odločitev končno sprejeta. Vzel sem si kar nekaj časa za premislek, ker je bil v igri tudi AC, ki ga dobim za isti denar, mislim, da sem se kljub temu dobro odločil, čeprav ni bilo nikogar, ki bi mi svetoval nakup tega mopeda - se razume, dobavljiv bo konec tega meseca ali na začetku drugega in niti ne vem, če že ima kdo pri nas tak moped :shock:. Čeprav vem, da zna imeti začetniške napake in hibe, ki jih AC nima, sem se vseeno odločil tako, ker vem, da mi bodo v WBC-ju znali hitro priskočiti na pomoč, pa tudi bližina njihovega servisa mi je zelo pisana na kožo, saj sem doma dokaj blizu, in nekdo pač mora začet orat ledino tudi s tem mopedom :twisted:. Ko ga dobim, vam sporočim in povem kako in kaj zadeva funkcionira, naložil pa bom tudi kakšno fotko.
Ob tej priložnosti bi se rad še enkrat zahvalil vsem tistim, ki ste mi svetovali kaj naj kupim in se vam hkrati opravičujem, ker sem vas razočaral in se nisem odločil za vašega "favorita" :oops:

Lep pozdrav vsem, Igor
Samo vprašanje časa je kdaj :?: [-o< , da čimprej :roll:. Bom pa vsekakor malo ponosen na to, da bo eden izmed prvih pri nas, če že ne prvi :P. Pa slikco bom moral zamenjat pod profilom, to bom pa naredil z največjim veseljem. Naj povem še to, da sem včeraj kar solidno prodal svojega kitajca, pa čeprav bo naslednji mesec star 1 leto, mi je požrl toliko živcev, da ni za govort :evil: .
Zadnjič spremenil Bohorc, dne 09 Jan 2011, 09:36, skupaj popravljeno 1 krat.

Kamor ne prideš peš-
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
Civava
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Škofa Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Civava » 05 Jan 2011, 21:37

Glavno , da si se odločil kako in kaj bo pa čas pokazal. Boš pač prvi , ki boš delil nasvete bodočim kupcem :D Če bodo pa kakšne porodne muhe pa vsaj z rezervnimi deli in servisi ne boš imel težav kajti pri tem trgovcu vedo kako se tem rečem streže.

Uporabniški avatar
Bohorc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Bohorc » 05 Jan 2011, 21:46

Civava napisal/-a:Glavno , da si se odločil kako in kaj bo pa čas pokazal. Boš pač prvi , ki boš delil nasvete bodočim kupcem :D Če bodo pa kakšne porodne muhe pa vsaj z rezervnimi deli in servisi ne boš imel težav kajti pri tem trgovcu vedo kako se tem rečem streže.
S tem pa se popolnoma strinjam, kapo dol WBC-ju :D

Kamor ne prideš peš-
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
jaka
Mojster
Reactions:

Odgovor Napisal/-a jaka » 05 Jan 2011, 22:21

ligor napisal/-a: kapo dol WBC-ju :D
Eden redkih, kjer se zelo redko sliši " imamo samo po naročilu, bomo naročili, moramo naročiti itd.." beseda teče predvsem o rezervnih delih.
Da ne govorim o oglaševani prodajni paleti. Nekateri trgovci zelo radi oglašujejo, ko pride stranka je model na voljo samo "po naročilu", ko se plača "ara" pa se naročeni modeli oz njihova dobava "zašteka" nekje v angliji. :haha Kaj vse človek ne izve povsem naključno. :vom: Svet je res postal majhen ane !!!
Tako, da , kapo dol WBC-ju. :111:

Uporabniški avatar
lakl
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a lakl » 06 Jan 2011, 06:55

jaka napisal/-a:
ligor napisal/-a: kapo dol WBC-ju :D
Eden redkih, kjer se zelo redko sliši " imamo samo po naročilu, bomo naročili, moramo naročiti itd.." beseda teče predvsem o rezervnih delih.
Da ne govorim o oglaševani prodajni paleti. Nekateri trgovci zelo radi oglašujejo, ko pride stranka je model na voljo samo "po naročilu", ko se plača "ara" pa se naročeni modeli oz njihova dobava "zašteka" nekje v angliji. :haha Kaj vse človek ne izve povsem naključno. :vom: Svet je res postal majhen ane !!!
Tako, da , kapo dol WBC-ju. :111:

:dober :bravo:

Uporabniški avatar
Bohorc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Bohorc » 06 Jan 2011, 11:39

Uradno: SMC Jumbo J - MAX Special Edition z opremo:
-ALU platišča 14" z gumami BIGHORN MAXXIS
-vlečna kljuka
-vitlo
-zadnji kovček
-barva: črna
je naročen in plačan, :eur pa...naj ostane zaenkrat še skrivnost :roll:, lahko rečem le, da sem zadovoljen :juhu:. Z Boštjanom se da res dobro poslovat in dogovorit, kapo dol :4x: , priporočam WBC vsem, ki še nimate izkušenj z njim in imate namen kupovati znamke mopedev, ki jih prodajajo tam, oziroma rezervne dele za njih, pa tudi z dodatno opremo je dobro založen ;). Če pa slučajno česa nima na zalogi, bo pa itak dobil ne v parih dneh, ampak v par urah :lol: .
Zadnjič spremenil Bohorc, dne 13 Jan 2011, 02:17, skupaj popravljeno 1 krat.

Kamor ne prideš peš-
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
satan
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: smer belgija pa levo
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a satan » 06 Jan 2011, 13:26

ligor napisal/-a:Uradno: SMC Jumbo J - MAX z opremo:
-vlečna kljuka
-vitlo
-zadnji kovček
je naročen in plačan, :eur pa...naj ostane zaenkrat še skrivnost :roll:, lahko rečem le, da sem zadovoljen :juhu:. Z Boštjanom se da res dobro poslovat in dogovorit, kapo dol :4x: , priporočam WBC vsem, ki še nimate izkušenj z njim in imate namen kupovati znamke mopedev, ki jih prodajajo tam, oziroma rezervne dele za njih, pa tudi z dodatno opremo je dobro založen ;). Če pa slučajno česa nima na zalogi, bo pa itak dobil ne v parih dneh, ampak v par urah :lol: .
evo tu si poglej kako sem jaz dozivel svojega SMC rama ;) če se ti kaj podobnega godi oz.se ti je zgodilo ti naj povem ,da nic ne pomaga kot pa cakat :haha :haha :haha

http://www.atv.si/forum/viewtopic.php?t=3206

smc ram 520 tuning :supz: :supz: :supz:
smc stinger 300 :popcorn

slepec
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a slepec » 06 Jan 2011, 15:57

moje mnenje, je da se bosta 2 bolj težko vozila,razen ,če imata oba po 60kg
kajti ko pogledaš sedež ni veliko prostora,ko boš dal še kovček pa ga bo še manj,ker si napisal da se bosta veliko vozila v dvoje,upam da ti bo zadaj hvaležna
v osnovi je ta atv narejen za enega,tisti zadaj pa ob prilikah
vseeno veliko sreče

farmer
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Vrhloga Slovenska Bistrica

Odgovor Napisal/-a farmer » 06 Jan 2011, 16:27

eden izmed najlepših postov :D :lol:

Uporabniški avatar
jaka
Mojster
Reactions:

Odgovor Napisal/-a jaka » 06 Jan 2011, 16:51

slepec napisal/-a:moje mnenje,
Moje mnenje :
Grizzly 660, ki ima še manjši sedež na njemu pa se vozita 2 ki imata krepko preko 60 kg in 180 cm tel. višine.

Uporabniški avatar
Bohorc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Bohorc » 06 Jan 2011, 17:07

slepec napisal/-a:moje mnenje, je da se bosta 2 bolj težko vozila,razen ,če imata oba po 60kg
kajti ko pogledaš sedež ni veliko prostora,ko boš dal še kovček pa ga bo še manj,ker si napisal da se bosta veliko vozila v dvoje,upam da ti bo zadaj hvaležna
v osnovi je ta atv narejen za enega,tisti zadaj pa ob prilikah
vseeno veliko sreče
Poizkusila sva Jumbo 360 R z istim kovčkom, kot sem ga nabavil jaz, prostora več kot zadost, pa sva kar nekaj kg težja od 60, sploh pa jaz :oops: . Je pa to štirikolo v osnovi isto kot Jumbo 360 R ;) .

Kamor ne prideš peš-
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
Jure
Moderator
Reactions:
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jure » 06 Jan 2011, 18:29

-vlečna kljuka
-vitlo
-zadnji kovček
Ko si bo sam gospod šef vzel čas bo videl da je vse skupaj že napisano. Danes mi pozvoni GSM in kot novico dneva sporoči, da bo prodan prvi Jumbo 700 v Sloveniji....... Važno da je denar - kurc gleda forum 8) :twisted:
Bom pa definitivno prisoten na primopredaji :!:
PS: Obljubil je da bo pohitel 8) :P

http://www.r-parketi.si

Honda Hornet 900
SMC RAM 520 Racing Edition - in loving memory
KawaKit ZzK 49 (byboat edition)

Uporabniški avatar
Bohorc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Bohorc » 06 Jan 2011, 19:05

Jure napisal/-a:
-vlečna kljuka
-vitlo
-zadnji kovček
Ko si bo sam gospod šef vzel čas bo videl da je vse skupaj že napisano. Danes mi pozvoni GSM in kot novico dneva sporoči, da bo prodan prvi Jumbo 700 v Sloveniji....... Važno da je denar - kurc gleda forum 8) :twisted:
Bom pa definitivno prisoten na primopredaji :!:
PS: Obljubil je da bo pohitel 8) :P
Glej, imam doma gliserčka, mu ga posodim, da gre nasproti tisti ladji na katerem je moped, pa še za bencin bom dal, samo, da bo pecikl čimprej pri meni :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Drugače pa sva z Boštjanom o tem mopedu prvič govorila včeraj, ko sem se odločil, da ga nabavim, danes pa sem ga šel plačat in nabavit nekaj dodatne opreme, sicer ne veliko, ker večino že imam, pa vendarle ;).

Kamor ne prideš peš-
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
lakl
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a lakl » 06 Jan 2011, 19:21

Ja meni je Rupurut pomagal!
Ko malo čakaš začne kislina v želodcu svoje delat! :respekt

Uporabniški avatar
Bohorc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Bohorc » 06 Jan 2011, 19:29

lakl napisal/-a:Ja meni je Rupurut pomagal!
Ko malo čakaš začne kislina v želodcu svoje delat! :respekt
Jaz rešujem takšne zadeve z cvičkom :drinkers:. Drugače mi pa ni problem počakat, če do sedaj nisem imel takšnega pecikla, bom tudi zdržal tale mesec. Če pa ga še s prijatelji :beer:, pa itak čas hitreje mineva, sploh ob vikendih :P .

Kamor ne prideš peš-
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
baron21
Obiskovalec
Reactions:
Kraj:: nm
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a baron21 » 06 Jan 2011, 19:35

ligor napisal/-a: in nekdo pač mora začet orat ledino tudi s tem mopedom :twisted:.
Približno v taki situaciji sem bil sam pred skoraj štirimi leti. Sem bil med prvimi lastniki Jumbota 300. In se vozim z njim še sedaj.

Ker je v tej temi dosti govora tudi o prodajalcu z moje strani še to. Je pač tako naneslo, da sem nekaj dni po nakupu prvega Jumbota šel še po enega. Ker ga ni bilo takoj na zalogi, mi je Boštjan začasno dal kar svojega.

Igor ti se pa kar pridi malo čez ,,Avstrijo,, v naše kraje pokazat, ko boš osedlal ,,slončka,, :D

Uporabniški avatar
Bohorc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Bohorc » 06 Jan 2011, 19:55

baron21 napisal/-a:
ligor napisal/-a: in nekdo pač mora začet orat ledino tudi s tem mopedom :twisted:.
Približno v taki situaciji sem bil sam pred skoraj štirimi leti. Sem bil med prvimi lastniki Jumbota 300. In se vozim z njim še sedaj.

Ker je v tej temi dosti govora tudi o prodajalcu z moje strani še to. Je pač tako naneslo, da sem nekaj dni po nakupu prvega Jumbota šel še po enega. Ker ga ni bilo takoj na zalogi, mi je Boštjan začasno dal kar svojega.

Igor ti se pa kar pridi malo čez ,,Avstrijo,, v naše kraje pokazat, ko boš osedlal ,,slončka,, :D
Ni panike, se pokontaktiramo in dogovorimo, kje se dobimo in akcija :sanke1: .

Kamor ne prideš peš-
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
Bohorc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Bohorc » 07 Jan 2011, 09:26

satan napisal/-a:
-vlečna kljuka
-vitlo
-zadnji kovček
evo tu si poglej kako sem jaz dozivel svojega SMC rama ;) če se ti kaj podobnega godi oz.se ti je zgodilo ti naj povem ,da nic ne pomaga kot pa cakat :haha :haha :haha

http://www.atv.si/forum/viewtopic.php?t=3206
Jebemomilomater, od smeha bla solza na očeh :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:.

Kamor ne prideš peš-
Gladiator Quad Riders

Odgovori