CF MOTO CFORCE 520L

Odgovori
leonci
Začetnik
Reactions:

CF MOTO CFORCE 520L

Odgovor Napisal/-a leonci » 01 Sep 2020, 17:47

LP.
Cofkota imam eno leto in prevoženih nekaj manj kot 300 km- malo pred 1 servisom. Motor sedaj preprosto ne vžge.Vergla vendar ne obrne,pravtako pa kill switch -stikalo za ugašanje ni odzivno(prej sem slišal kako se je zagnala pumpa in motor seje pripravil za start,sedaj pa nič!.Mislil sem da se bom na prvi servis odpravil z motorjem vendar kot kaže ga bo treba tja odvleči.Prosil bi če ima kdo izkušnje da mi saj okvirno pove kaj bi to lahko bilo.
Slika
Hvala za odgovore.

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: brežice
Kontakt:

Re: CF MOTO CFORCE 520L

Odgovor Napisal/-a catbrier » 02 Sep 2020, 10:03

Zivjo, kot prvo ne razumem zapisa, da motor vergla, obrne pa ne... 🤔🤔🤔🤔
Označeno stikalo pritisni naj ostane notri, daj v neutral, pritisni nožno zavoro ali ročko na belanci-poglej, če svetijo stop luči - in "zakurblaj", ni hudič, da nebo vzgal.... Če nebo rezultata, preveri kleme na akumulatorju.... Morajo imati dober stik in trdno zategnjene... Pa le javi, kaj bo... Lp

leonci
Začetnik
Reactions:

Odgovor Napisal/-a leonci » 02 Sep 2020, 16:48

LP.
Naredim vse kot si opisal,vendar nič.Naj povem da je to moj četrti atv vendar kaj takega še ne.
KO stisnem zelenega za vžig ta vergla v prazno ""ccccccccc" pa ne vžge.Pogledal vse-tudi kleme na aku.
Sedaj sem pa na forumu zasledil temo:CF MOTO 450L-PROBLEM -motor vergla vendar ne vžge in v odgovor mu napišejo,prepis:
(Tlak v pnevmatikah ! Če je ena preveč prazna ti lahko dela podtlak. Mogoče je senzor pritiska v gumah,ki ga imajo cf mototi od letnika 2015 dalje in ne pusti računalniku vžiga zagnat...
Pa me zanima če kdo ve ali je kaj na tem.Za odgovor HVALA:LP;)

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a catbrier » 02 Sep 2020, 17:20

#-o #-o #-o ](*,)

Uporabniški avatar
lakl
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a lakl » 02 Sep 2020, 17:49

@leonci
(Tlak v pnevmatikah ! Če je ena preveč prazna ti lahko dela podtlak. Mogoče je senzor pritiska v gumah,ki ga imajo cf mototi od letnika 2015 dalje in ne pusti računalniku vžiga zagnat...
Pa me zanima če kdo ve ali je kaj na tem.Za odgovor HVALA:LP;)

Pa še prav imajo! Desna zadnja pnevmatika nadzoruje pritisk na bencinski črpalki. Premali tlak in posledično ne more ustvariti dovolj pritiska goriva na vžigalno tuljavo.
Leva zadnja pnevmatika pa nadzira lambda sondo in če je premali tlak tudi ona deluje tako, da je RGL ventil zaprt, ker ga ne uspe odpreti zaradi majhnega tlaka.
Previdno in točno napolni pnevmatike na pravi tlak. Pazi, da preveč ne napolniš, oziroma vmes kontroliraj tudi obseg pnevmatike, ker pol spet ne bo delalo😳😳😳

Ps
Kateri forum??? Biba leze.si. ??? 🤓🤓🤓

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a catbrier » 02 Sep 2020, 22:16

Če je motor v garanciji, pelji na servis, bo cenej kot tukaj reševat zadevo, ali po domače - ventile štelat skozi auspuh-..... Upam da razumeš.. Lp

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a catbrier » 16 Sep 2020, 14:18

Kaj zdej, si zamenjal tipala pritiska zraka v pnevmatikah...? Tudi mene nekaj je.. e..... Javi kako si rešil 😀😀🤔🤔

leonci
Začetnik
Reactions:

Odgovor Napisal/-a leonci » 19 Sep 2020, 09:33

Ta teden ga bom naložu in ga peljem na servis.Potem pa javim.

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a catbrier » 08 Okt 2020, 20:00

Si rešil zadevo..?

Odgovori