Gumijasto protiprašno tesnilo za zavorni cilinder

Odgovori
Uporabniški avatar
rambo123
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Hrastnik

Gumijasto protiprašno tesnilo za zavorni cilinder

Odgovor Napisal/-a rambo123 » 03 Jul 2012, 20:39

Rabim protiprašno gumijasto tesnilo za sprednji zavorni cilinder (2kom.) za Sym Quadlander 300s letnik 2008. Če ve kdo kje se, da to dobiti naj mi prosim javi, ker kot se ve je Trgoavto propadel...sedaj je uradni uvoznik Velo...pa sem bil pri njih in smo iskali v katalogu od Syma kjer so deli na prafaktorju, samo zavorni cilinder pa ni.
Zato za to gumico nimajo kataloške številke in ne morejo naročiti, so rekli, da mi ne preostane drugega kot da kupim cel zavorni cilinder...
To je pa malo prehudo zato sedaj iščem podobno gumico pri drugih tajvancih, če ima kdo enako pa se pol pri njihovem zastopniku naroči....Sam po skoraj treh tednih iskanja sem že čist obupan, ker do sedaj še nisem uspel najdit...Zaradi tega se zdaj tudi vozit ne morem...Klical sem že tudi v druge firme, če imajo oziroma če se da to naredit...ni in ni........ne vem več kam se še obrniti....
Slike:
Slika
Slika
Slika

Street Fighter Quad Team Slovenia

Uporabniški avatar
BIF
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: http://goeasttour.com/
Kontakt:

Re: Gumijasto protiprašno tesnilo za zavorni cilinder

Odgovor Napisal/-a BIF » 03 Jul 2012, 20:49

Poskusi Tesnila Bogadi-Maribor!
http://www.bogadi.si/
..če se jim ljubi...pa ponavadi se jim...delajo čudeže :D

QUADY
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a QUADY » 04 Jul 2012, 09:22

Če si pozabil prodajajo dele za Sym-e sedaj tudi v Labi v Litiji ;)...samo če ni v katalogu :?

Ni važno KAJ voziš, važno je KAKO voziš :)

Uporabniški avatar
rambo123
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a rambo123 » 04 Jul 2012, 15:05

QUADY napisal/-a:Če si pozabil prodajajo dele za Sym-e sedaj tudi v Labi v Litiji ;)...samo če ni v katalogu :?
Vsem sem že pisal in klical ni in ni...da moraš zaradi teh gumic kupiti celo zavoro mi je pa čista bedarija...te gumice so tako in tako potrošni material, saj čez čas postanejo preperele in bi morali za to imeti tudi posebej rezervni del...sam mi je pa Jaka omenil, da imajo tajvanci večinoma enake te gumice...sam zdaj pa vprašanje kateri tajvanc ima enake...
Pri drugih znamkah npr. Kymco pa imajo kataloško št., da lahko naročiš, samo pri Sym-u pa ne, ampak kar cel zavorni cilinder moraš kupiti..... ](*,) ](*,) :twisted: :twisted:

Uporabniški avatar
jaka
Mojster
Reactions:
Kraj: Ljubljana - Brezovica

Odgovor Napisal/-a jaka » 04 Jul 2012, 15:37

Očitno je spet, da ima jaka na zalogi rabljene zavorne elemente, kaj ne rambo.
Slika

Tudi hidravlične zavorne ročice. Nova pride skoraj 200 eur, jaz sem ti jo prodajal za 30 eur, ti pa si nesramno ponujal " če jo daš za 20 eur, jo vzamem". In tako je bilo barantanja konec za vse čase, ane. :k:

Slika

Nekatere šole so drage. :oops: :oops:

Uporabniški avatar
rambo123
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a rambo123 » 04 Jul 2012, 15:59

jaka napisal/-a:Očitno je spet, da ima jaka na zalogi rabljene zavorne elemente, kaj ne rambo.
Slika

Tudi hidravlične zavorne ročice. Nova pride skoraj 200 eur, jaz sem ti jo prodajal za 30 eur, ti pa si nesramno ponujal " če jo daš za 20 eur, jo vzamem". In tako je bilo barantanja konec za vse čase, ane. :k:

Slika

Nekatere šole so drage. :oops: :oops:
Jaka se ti iskreno opravičujem [-o< ...prej sem bil še nov v tem svetu #-o ](*,) ....prosim te za pomoč pri teh gumic, če mi lahko kako pomagaš...

Uporabniški avatar
Barni
Začetnik
Reactions:

Odgovor Napisal/-a Barni » 05 Jul 2012, 17:28

Slika
To je parts od e-tona. Mislim da je isto,saj je isti agregat (SYM)
Lp,Brane

Uporabniški avatar
rambo123
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a rambo123 » 05 Jul 2012, 21:04

Brane, imam tudi od Etona te kataloške št. vseh delov, tudi pri Etonu ni kataloških številk teh gumic, rabim pa za sprednje zavore ne zadnje....

Uporabniški avatar
rambo123
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a rambo123 » 08 Jul 2012, 21:57

Baje so te gumice enake kot pri Dinljiu 700 in 450....ima kdo? Ni treba da so nove, samo da so cele....
Slika

Uporabniški avatar
rambo123
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a rambo123 » 27 Jul 2012, 11:25

Fantje rešil sem zadevo! Takšne gumice za Sym Quadlanderja 300s imajo enake tudi Kymco KFX 250 oziroma maxxer 300... Gumice sem naročil pri Nahtigalu, kjer sem jim posredoval kataloško številko teh gumic - kymco parts 45109 KFA6 900 (dust seal).
Ker če naročuješ pri Sym-u te gumice, se jih ne dobi posamezno ampak moraš kupiti komplet zavorno čeljust!! Torej fantje oziroma lastniki Sym Quadlanderjev zadeva je rešena, če kdo rabi tak del, sedaj se ve kje to dobiti posamezno! \:D/ \:D/ :D

golavsek65
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a golavsek65 » 29 Jul 2012, 09:13

rambo123 napisal/-a:Fantje rešil sem zadevo! Takšne gumice za Sym Quadlanderja 300s imajo enake tudi Kymco KFX 250 oziroma maxxer 300... Gumice sem naročil pri Nahtigalu, kjer sem jim posredoval kataloško številko teh gumic - kymco parts 45109 KFA6 900 (dust seal).
Ker če naročuješ pri Sym-u te gumice, se jih ne dobi posamezno ampak moraš kupiti komplet zavorno čeljust!! Torej fantje oziroma lastniki Sym Quadlanderjev zadeva je rešena, če kdo rabi tak del, sedaj se ve kje to dobiti posamezno! \:D/ \:D/ :D

Aleluja =D> pa se boš le še vozil letos :D

Uporabniški avatar
rambo123
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a rambo123 » 29 Jul 2012, 11:30

golavsek65 napisal/-a:
rambo123 napisal/-a:Fantje rešil sem zadevo! Takšne gumice za Sym Quadlanderja 300s imajo enake tudi Kymco KFX 250 oziroma maxxer 300... Gumice sem naročil pri Nahtigalu, kjer sem jim posredoval kataloško številko teh gumic - kymco parts 45109 KFA6 900 (dust seal).

Aleluja =D> pa se boš le še vozil letos :D
Alelujaaaa :lol: \:D/

Uporabniški avatar
BoškoAC
Začetnik
Reactions:
Kraj: Savinjska

Odgovor Napisal/-a BoškoAC » 29 Jul 2012, 11:34

Bravo, zdaj pa akcija :sanke1:
LP