SYM 600 PROSIM ZA POMOČ-Diza v vplinjaču

Odgovori
leonci
Začetnik
Reactions:

SYM 600 PROSIM ZA POMOČ-Diza v vplinjaču

Odgovor Napisal/-a leonci » 21 Apr 2015, 09:46

LP
Zadeva je taka.
Lansko leto sem imel svoj motor pri mehaniku žal prekmalu preminulem (Mojster Jaka) R.I.P. :4x:Čistil mi je fergazer in ugotovil da je diza-šoba čisto zamašena saj je prejšnji lastnik tako povrtaval dizo da se mu je odlomil sveder potem pa ga je kar pustil v dizi.Jaka mi je dizo začasno zamenjal z neoriginalno, vendar je fi večji zato mi motor zaliva in je praktično nevozljiv.Sicer mi je naročil novo dizo vendar se je zgodilo potem kar se je.
Sedaj imam težavo saj bi naročil novo dizo vendar ne vem orig. oznake.Če ima mogoče kdo kakšno dizo viška jo kupim ali pa če mi kdo javi original oznako bi mu bil zelo hvaležen.

Za kakršen koli odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem.

Uporabniški avatar
delorto1
Obiskovalec
Reactions:

Re: SYM 600 PROSIM ZA POMOČ-Diza v vplinjaču

Odgovor Napisal/-a delorto1 » 21 Apr 2015, 09:59

leonci napisal/-a:LP
Zadeva je taka.
Lansko leto sem imel svoj motor pri mehaniku žal prekmalu preminulem (Mojster Jaka) R.I.P. :4x:Čistil mi je fergazer in ugotovil da je diza-šoba čisto zamašena saj je prejšnji lastnik tako povrtaval dizo da se mu je odlomil sveder potem pa ga je kar pustil v dizi.Jaka mi je dizo začasno zamenjal z neoriginalno, vendar je fi večji zato mi motor zaliva in je praktično nevozljiv.Sicer mi je naročil novo dizo vendar se je zgodilo potem kar se je.
Sedaj imam težavo saj bi naročil novo dizo vendar ne vem orig. oznake.Če ima mogoče kdo kakšno dizo viška jo kupim ali pa če mi kdo javi original oznako bi mu bil zelo hvaležen.

Za kakršen koli odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem.
Pravi trgovec iz zbranih podatkov iz prometne (št šasije , tip motorja, itd)vse dobavi.

Uporabniški avatar
baron21
Obiskovalec
Reactions:
Kraj:: nm
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a baron21 » 21 Apr 2015, 11:33

leonci napisal/-a:Sedaj imam težavo saj bi naročil novo dizo vendar ne vem orig. oznake.Če ima mogoče kdo kakšno dizo viška jo kupim ali pa če mi kdo javi original oznako bi mu bil zelo hvaležen.
Pokliči spodaj navedenega serviserja. Dokler je bil Trgoavto dobavitelj za Sym je bil pooblaščeni serviser, pa tudi sedaj še servisira atvje.
https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q= ... 1109,d.bGg

krigl
Obiskovalec
Reactions:
Kraj:: Kamnik

Odgovor Napisal/-a krigl » 21 Apr 2015, 11:48

Iz servisnega manuala...

Slika

krigl
Obiskovalec
Reactions: