Kratki izleti

Vsa srečanja, prireditve, pikniki, dogodki,... in vse vaše avanture na terenu.
Odgovori
Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: brežice
Kontakt:

Re: Kratki izleti

Odgovor Napisal/-a catbrier » 23 Nov 2019, 20:54

Pozdravljeni, z kar precejšno zamudo-se ve zakaj-, pa vendar, z Dodijem sma se udeležila blagoslova štirikolesnikov in motorjev na Vrhu nad Laškim 30.6,startala iz Brežic-Krsko-Brestanica(tankanje goriva)-Sevnica-Lisca-Jurkloster(kavica) in nato po dolini naprej, kjer je tabla za najin cilj, se zapodima po hribu, ko pridema na vrh hriba, v daljavi zagledam cilj, cesta je zavita, asfaltirana,in oddrvima proti cilju....

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Vreme je bilo odlično, razgledi z vrha hriba pa za "bogove", pojedla cevape in se odžejala, malce klepeta in spoznavanja z ostalimi, in tako startama proti domu, ker sem šel prvi, sem zavil na križišču na hribu v napačno smer, tako sma krenila nekam proti Šentjurju, sem pogruntal šele, ko sma se spustila v dolino,in po nekaj kilometrskem vijuganjupo cesti.... druge ni blo kot nazaj gor in zavit na pravo cesto, tudi če bi šla za Šentjur, ni blo panike, sem mel 5 lit. goriva z sabo... Prevozila 160 čudovitih kilometrov..... Lp Danijel

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: brežice
Kontakt:

Re: Kratki izleti

Odgovor Napisal/-a catbrier » 01 Dec 2019, 12:57

Nekega avgustovske ga dne se odpravim z Georgom (forumas Dodi) odpravim na eno ta kratko, za dušo,Krska vas-Šutna na Planino pri Podbočju, vreme prekrasno, razgledi ta pravi za nafilat baterije...

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Odgovori