Kratki izleti

Vsa srečanja, prireditve, pikniki, dogodki,... in vse vaše avanture na terenu.
Odgovori
Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: brežice
Kontakt:

Re: Kratki izleti

Odgovor Napisal/-a catbrier » 23 Nov 2019, 20:54

Pozdravljeni, z kar precejšno zamudo-se ve zakaj-, pa vendar, z Dodijem sma se udeležila blagoslova štirikolesnikov in motorjev na Vrhu nad Laškim 30.6,startala iz Brežic-Krsko-Brestanica(tankanje goriva)-Sevnica-Lisca-Jurkloster(kavica) in nato po dolini naprej, kjer je tabla za najin cilj, se zapodima po hribu, ko pridema na vrh hriba, v daljavi zagledam cilj, cesta je zavita, asfaltirana,in oddrvima proti cilju....

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Vreme je bilo odlično, razgledi z vrha hriba pa za "bogove", pojedla cevape in se odžejala, malce klepeta in spoznavanja z ostalimi, in tako startama proti domu, ker sem šel prvi, sem zavil na križišču na hribu v napačno smer, tako sma krenila nekam proti Šentjurju, sem pogruntal šele, ko sma se spustila v dolino,in po nekaj kilometrskem vijuganjupo cesti.... druge ni blo kot nazaj gor in zavit na pravo cesto, tudi če bi šla za Šentjur, ni blo panike, sem mel 5 lit. goriva z sabo... Prevozila 160 čudovitih kilometrov..... Lp Danijel

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a catbrier » 01 Dec 2019, 12:57

Nekega avgustovske ga dne se odpravim z Georgom (forumas Dodi) odpravim na eno ta kratko, za dušo,Krska vas-Šutna na Planino pri Podbočju, vreme prekrasno, razgledi ta pravi za nafilat baterije...

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Uporabniški avatar
brinovc
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: za devetimi gorami in desetimi vodami
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brinovc » 11 Dec 2019, 10:28

Da malce oživim dogajanje:
Moji kratki izleti:
Slika

Socializem je odličen sistem, dokler ga financirajo kapitalisti.
Božo Dimnik:Oče me ni kaznoval zato, ker sem kradel, pač pa zato, ker so me pri tem dobili.

Uporabniški avatar
frm
Obiskovalec
Reactions:
Kraj:: Šmarje Sap
Kraj: Šmarje-Sap

Odgovor Napisal/-a frm » 13 Dec 2019, 18:25

Pa da poskusim prek telefona prvic
Slika

Slika

Slika

2012 Yamaha Raptor 700R

Uporabniški avatar
frm
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a frm » 13 Dec 2019, 18:30

To je to,meni deluje,sprobano,in čisto enostavno,aja,bil sem z mopedom,
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

2012 Yamaha Raptor 700R

Uporabniški avatar
frm
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a frm » 13 Dec 2019, 18:36

To sem poskusil probno preko telefona,sem lahko presenečen,rekordno hitro vse naloženo,in enostavno,vse pohvale.

2012 Yamaha Raptor 700R

mihado
Začetnik
Reactions:
Kraj:: Savinjska

Odgovor Napisal/-a mihado » 15 Dec 2019, 08:21

Slika

Ena zimska na hitro.

Uporabniški avatar
Berti
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a Berti » 16 Dec 2019, 13:13

Pa sva šla včeraj na sneg, bilo ena A.

Slika

Slika

Uporabniški avatar
gmajnar
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Bločice pri Blokah

Odgovor Napisal/-a gmajnar » 25 Dec 2019, 12:23

Na lep Božični dan:
Slika

Uporabniški avatar
brinovc
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: za devetimi gorami in desetimi vodami
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brinovc » 25 Dec 2019, 21:26

Gmajnar, sva bila kar blizu danes...
Slika

Socializem je odličen sistem, dokler ga financirajo kapitalisti.
Božo Dimnik:Oče me ni kaznoval zato, ker sem kradel, pač pa zato, ker so me pri tem dobili.

Popi
Začetnik
Reactions:
Kraj:: Kozje

Odgovor Napisal/-a Popi » 26 Dec 2019, 10:39

Vsaj za nekaj je bil tudi dež dober.
Slika

Slika

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a catbrier » 23 Maj 2020, 17:28

Pozdravljeni forumasi, da se malce oglasim in raportiram po daljšem času.... Danes po kosilu na hitro pade odločitev za vožnjo, z mojo startam proti KK k tašči #-o :-# :mrgreen: na kofe, po kofeti pade odločitev, da jo mahnema proti Impoljci in po nekdanji "gorsko hitrostni" trasi na Studenec, se prej pa seveda odžejati cf-a, sem rekel bom šel tankat v Brestanici, pridem, črpalka že zaprta, utripa 1 črtica za gorivo, o. k, podaljšam do Senovega na Omw, tudi tam zaprto, #-o, tako pade odločitev, nazaj v KK z zadnjimi hlapi, tankam, ker se mi ni dalo it nazaj proti Studencu, jo mahnema proti Podbočju, cilj Planina.... Zelo lepi razgledi, škoda propadanja nekdanjega smučišča, ki ne obratuje že menda cca 15 let, mogoče več.... V glavnem odlično vreme, vožnja bolj penzionerska, uživaška, na Planini naberema še šopek na pol odprtih šmarnic in počasi proti domu, prevozila lepih 90 km, cf opravlja svoje poslanstvo, za 1x brez težav.....

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a catbrier » 27 Jun 2020, 13:23

Lep pozdrav, danes sem uspel eno dopoldansko, na izi... Šel v KK, tankam in nato na Senovo, do rudnika, nato podaljšam naprej do strelišča, ki ga imajo v lasti okoliški jagri in pa strelski klub, rampa je bila odprta in zavijem notri, tu se ponavadi ko sem v teh koncih odžejam z pijačo ki jo imam z sabo, posedim na klopci, 1 ali 2 skadim in dam živce na off za pol ure... Danes me pa preseneti prizor... Ko že 1 skadim, grem narediti 1 krog po strelišču in zagledam kako se z stavbe podstrešja spušča nekaj dolgega, rjavo-rumenega, bila je kača, gož, cca 2m dolg, pravi kapitalc, se nisem slišal, da bi kdo videl tako velikega, skočim hitr na klopco po mobitel, in si dam duška z slikanjem, on pa prav lepo počasi gre svojo pot in opazujem kam gre, se je šel odžejat z vodo, ki se je nabrala na foliji za barako, kjer je zložena krama, pil je kakih 5 min. ter nato po drugi strani mreže in po steni nazaj na podstrešje.... Zame 1x doživetje, sem že videl goža, ampak ne tako velikega in tako od blizu ...

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a catbrier » 19 Jul 2020, 14:05

Pozdravljeni, malo z zamudo, pretekli vikend za deževno soboto, je v nedeljo sledil odličen dan za potep, ampak malo drugačen... V žlahti, moj pol bratranec, je talentiran pilot lahkih letal, ki se še naprej šola za kaj večjega, potniškega...pa pustimo to, v glavnem, poleteli smo iz Cerkelj, en ornk krog po Krškem, Brestanica, Brežice in pa moj domač kraj, Cirnik, Podgraceno itd... Bilo je čudovito, veter je mal nagajal, včasih je bilo čutiti, kot da smo "zapeljali" na "ležeči policaj" :oops:,
Bili smo 4 v letalu z pilotom vred, tiste pol ure letenja je minilo kot bi mignil, jaz sem užival na polno, moja draga je bila prvič v mejnem letalu, bila bolj kot ne tiho :mrgreen:, ta mali je mel pa čast sedeti zraven pilota, saj sta hodila skupaj v srednjo šolo, in je tudi užival.... Nekaj slik....

Slika
Moj domači kraj, Cirnik

Slika
Podgraceno

Slika
Grad Mokrice

Slika
Brežiško morje, HE

Slika
Terme Čatež

Slika
Brestanica

Slika
Se 1x Podgraceno

Slika
Krško
Zadnjič spremenil catbrier, dne 19 Jul 2020, 14:12, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a catbrier » 19 Jul 2020, 14:09

Slika
Letališče Cerklje

Slika
Brestanica z drugega kota

Slika
In pa pristanek....

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a catbrier » 31 Avg 2020, 11:04

Živijo forumasi, koliko nas še je... Včeraj je bil dan ta prav za potep... Z kolegom Petrom krenila na Vetrnik... Brežice, Zdole, Osredek pri Podsredi, ogled gradu Podsreda, nato prečima cesto Koprivnica-Podsreda in nadaljujem proti Vetrniku... Na cilj prisoema žejna ko hudič,tako da sma skoraj "kamne pljuvala"😀😀😀😂, takoj pade pir, kratek pogovor z gospodarjem kmečkega turizma, kar se razvleče na 3 runde pira, gospodar pove, da kuha za napovedane družbe odličen divjačinski golaž,ter pravi kruh iz krušne peči in pade odločitev, da potrdimo njegove besede ob priliki v večjem številu ... Nato je bil pa že čas za domov.... Seveda brez postankov ne gre, bodisi "odtankanja predelanega pira" in pa na novo odžejat, kaj več pa ni za na forum😀🤐😋... Se nekaj slikic...

Slika
Pri gradu Podsreda

Slika

Slika

Slika
Tudi polnilnico imajo

Slika

[url=https://postimg.cc/Y4gZW9V3]Slika[/url
Tukaj steče debata o "tekoči" problematiki
Evo, na kratko, odličen dan, družba še bolj,prevozila 87 lepih km. ob priliki ponovimo v večjem stevilu

Odgovori