Atv vožnje 2021

Vsa srečanja, prireditve, pikniki, dogodki,... in vse vaše avanture na terenu.
Odgovori
mihado
Začetnik
Reactions:
Kraj:: Savinjska

Re: Atv vožnje 2021

Odgovor Napisal/-a mihado » 07 Apr 2021, 12:30

Pa sem prvič malo bolj sprobal 4x4.

Slika

Slika

Slika

adut
Začetnik
Reactions:

Odgovor Napisal/-a adut » 07 Apr 2021, 20:32

Kaj je to ena znamka'

mihado
Začetnik
Reactions:

Odgovor Napisal/-a mihado » 07 Apr 2021, 20:54

Access Motor 650

adut
Začetnik
Reactions:

Odgovor Napisal/-a adut » 09 Apr 2021, 10:37

Aha hvala.

mihado
Začetnik
Reactions:

Odgovor Napisal/-a mihado » 26 Apr 2021, 19:08

Sem že zlamal eno plastiko. Tako da krščen je.
Slika

Uporabniški avatar
catbrier
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: brežice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a catbrier » 06 Jun 2021, 08:29

Pozdravljeni, čeprav ni bil izlet z 4 ciklom, vseeno objavim potepanje.... Vglavnem z mojo sma imela prvotni plan obisk Gorenjske, zaradi napovedanih padavin, zavijem že v Novem mesto z avtoceste, cilj Kočevsko jezero, kar nama je bil že doma rezervni cilj.... Vreme odlično, trasa čez Prečno, Dolenjske Toplice do Dvora, in nato za Kočevje, brez veliko prometa prispema na cilj, sledi malo hoje okrog jezera, tudi nekaj pogumnih kopalcev je bilo.... Nato se stacionirama na ležalice pod globoko senco in uživama v pogledu na jezero in naravo, nakar me nakdo ogovori in lej ga, srečam domačina, Gladiatorja Sandija z boljšo polovico, takoj steče kratek pogovor o potepanju...ker naju je senca "zdelala", odkorakama do gostišča Tušek, ki je v neposredni bližini,postrežba hitra, hrana odlična, najbolj je pa pasal hladen pir😋😋.... Ker se nama ni dalo cel dan poležavat, sma krenila čez Kočevsko reko in Gotenico proti Osilnici, spust po "Dolenjskem Vršiču" v znamenju motoristov, sledi par fotk na razgledni točki, nato testiranje "žlajfou" na avtu🤣🤣, seveda moja takoj benti kaj noriš😂😂😂👌... Po spustu počasna vožnja po dolini Kolpe, kjer zagledam mesto za počitek, seveda sledi spet malo poležavanja, brez pira ne gre😊😊, nato nadaljujem proti Petrini in naprej za Kostel, kjer se držim preveč levo in sem na cesti za Kočevje, nakar nadaljujema počasi proti domu po isti trasi, čeprav sem mislil za Kolpo it do Madroniča in nato naprej, ampak vseeno je bil odlicen potep....aja, pri vožnji nazaj proti Kočevju sem srečal vsaj mislim tako, 2 Gladiatorja, oranžen cf moto 1000-Damijan in can am - Dragan, če kateri prebere, naj potrdi.....

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika