Polaris XP 850 EPS

Odgovori
Enx
Poznavalec
Reactions:
Kraj: Ljubljana

Polaris XP 850 EPS

Odgovor Napisal/-a Enx » 27 Avg 2009, 11:40

2009 Polaris XP 850 with Power Steering Test

http://www.atvondemand.com/index.php?pa ... _id=100460

Uporabniški avatar
Drago
Član kluba
Reactions:
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Drago » 31 Avg 2009, 23:15

Še enkrat preveri ta link

Slika

Uporabniški avatar
brinovc
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: za devetimi gorami in desetimi vodami
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brinovc » 07 Feb 2010, 11:52

Socializem je odličen sistem, dokler ga financirajo kapitalisti.
Božo Dimnik:Oče me ni kaznoval zato, ker sem kradel, pač pa zato, ker so me pri tem dobili.

Uporabniški avatar
czy
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Mežica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a czy » 07 Feb 2010, 14:47

Lahko bi jih vpoklicali tudi zaradi motorne zavore, ki je na spolski podlagi ubijalska. Oni jo pa še reklamirajo kot oh in sploh. :evil:

Uporabniški avatar
BB
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Dolenjc

Odgovor Napisal/-a BB » 07 Feb 2010, 20:08

czy
Lahko bi jih vpoklicali tudi zaradi motorne zavore, ki je na spolski podlagi ubijalska. Oni jo pa še reklamirajo kot oh in sploh
A te tudi moti da ko daš gas te potegne nazaj.Vsaj Yamaha je ta problem izpostavla pti Outlanderju 800.

Motorna zavora saj je nima ima pa zaviranje z motorjem to je razlika velika.(motorna zavora na kamionih zapira prek ventila izpušno cev in s tem duši motor-ne izpusti vso kompresijo in tako zavira)
Pač se moraš vozit tako, da ne odnehaš do konca plina ali vozi z vključenim 4x4 stalno. Ja malo tehnike vožnje je pa treba obvladat in se prilagodit tistemu kar maš pod ritjo.Kajti on se ti ne bo.

Uporabniški avatar
czy
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Mežica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a czy » 07 Feb 2010, 20:34

BB napisal/-a:czy
Lahko bi jih vpoklicali tudi zaradi motorne zavore, ki je na spolski podlagi ubijalska. Oni jo pa še reklamirajo kot oh in sploh
A te tudi moti da ko daš gas te potegne nazaj.Vsaj Yamaha je ta problem izpostavla pti Outlanderju 800.

Motorna zavora saj je nima ima pa zaviranje z motorjem to je razlika velika.(motorna zavora na kamionih zapira prek ventila izpušno cev in s tem duši motor-ne izpusti vso kompresijo in tako zavira)
Pač se moraš vozit tako, da ne odnehaš do konca plina ali vozi z vključenim 4x4 stalno. Ja malo tehnike vožnje je pa treba obvladat in se prilagodit tistemu kar maš pod ritjo.Kajti on se ti ne bo.
A si ga že vozil? Nisi, ker sicer bi ti bilo jasno o čem pišem. Najbrž obstaja tudi kakšna tehnika z mehkim ... a to obdrži zase.
Pišem o slabostih in ne o improvizacijah.

Uporabniški avatar
BB
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Dolenjc

Odgovor Napisal/-a BB » 07 Feb 2010, 21:52

Vozil sem ga že.Problemov pa nisem imel z "motorno zavoro"niti z zaviranjem z motorjem.Verjetno ga nisem probal v vseh okoliščinah.Bom pa bolj pozoren drugič.
Najbrž obstaja tudi kakšna tehnika z mehkim ... a to obdrži zase
To mi pa ni bilo razumljivo. A mi malo osvetliš.

Uporabniški avatar
brinovc
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: za devetimi gorami in desetimi vodami
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brinovc » 07 Feb 2010, 22:08

Tule si lahko ogledate tudi primerjalni test treh delavcev z velikim srcem. Med preizkušnjami je tudi spuščanje po blatnem klancu navzdol. Pri Polarisu me žal t.i. zavora za kontrolo hitrosti med spuščanjem vsaj na videni podlagi ni prepričala. Tudi zaradi (vsaj meni) napačnih gum.

Posnetek je četrti po vrsti.
...............................................................................................
BB je napisal: A te tudi moti da ko daš gas te potegne nazaj.Vsaj Yamaha je ta problem izpostavla pti Outlanderju 800.
.................................................................................................

Kaj pa naj drugega napišejo yamaharji. Kateri serijski grizzly te pa potegne nazaj ob dodanem gasu? Kolikor jaz vem prav noben. In obenem upam, da bodo kdaj to napisali tudi kanarčki za novo Yamaho.

http://www.google.si/imgres?imgurl=http ... CCsQ9QEwCA

LP!

Socializem je odličen sistem, dokler ga financirajo kapitalisti.
Božo Dimnik:Oče me ni kaznoval zato, ker sem kradel, pač pa zato, ker so me pri tem dobili.

Uporabniški avatar
stamaks1
Začetnik
Reactions:

Odgovor Napisal/-a stamaks1 » 30 Jan 2011, 18:16

mogl bi met vsi iste gume. pol bi blo pa realno

vse je v palcu :lol:

Odgovori