brp outy 800r xtp

Del foruma, kjer lahko uporabniki predstavijo svoja vozila
Odgovori
Uporabniški avatar
freshslo
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Menges
Kontakt:

Re: brp outy 800r xtp

Odgovor Napisal/-a freshslo » 31 Jan 2013, 23:36

jaka napisal/-a:
jay886 napisal/-a:maxxis 26" vs kitajski 26" Zdaj pa nevem, kdo se je zmotil pri dimenzijah.
Če to zmoto "pretvoriš" v več 10.000 prodanih gum, je prihranek pri materjalu kar velik. In zato je cena lahko nižja od konkurence. Kdor zana, pač zna. =D>
:dober

-CanAm Outlander 1000 XT
-CanAm Renegade 1000 XC ///Airdam CVTech & STM
-Suzuki Intruder M1800R
-Kawasaki Ultra 300X

Uporabniški avatar
jay886
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Ruše

Odgovor Napisal/-a jay886 » 01 Feb 2013, 03:09

bo verjetno kr držalo. Drugače pa je sunf vredna denarja, ker bi gladko še 1000km naredil pa jih nisem šparal. Verjetno bi komu še več km naredile. Edino še danes dvomim, da je to 6 plastna pnevmatika.

2011 Shineray 300 xy hitro prodan..
2012 Can Am outy 800r max..... bo kr nekaj časa ostal...

Slika

Uporabniški avatar
jay886
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a jay886 » 04 Feb 2013, 17:15

Danes @jam zmontiral in sem samo :shock: Po asfaltu predvsem v ovinkih se dosti lepše pelje, ker krmilo ne "zagrabi" kot pri ceros profilu, posledično je krmilo bolj prijazno za roke... Gume so precej mehkejše in se prav prilagajajo terenu. Prvi km po snegu so brez komentarja. Tank. Sedaj pa se morejo še par tisoč km izkazat.. in bomo videli kaj bo naslednjo sezono gor :arrow:

Slika

Obenem pa je danes točno eno leto odkar sem pripeljal moped domov... v enem letu naredil 10060km. ŠE vedno brez posebnosti... Motor prede kot prvi dan. Zamenjal 3 komplete gum, naredil 3 redne servise, vmes zamenjal "samo" eden jermen..... porabil kakšno kilo masti, kr nekaj zraka za pnevmatike itd =D>

Slika

Uporabniški avatar
notranjc
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Rakek
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a notranjc » 05 Feb 2013, 07:23

jay886 napisal/-a:Obenem pa je danes točno eno leto odkar sem pripeljal moped domov... v enem letu naredil 10060km. ŠE vedno brez posebnosti... Motor prede kot prvi dan. Zamenjal 3 komplete gum, naredil 3 redne servise, vmes zamenjal "samo" eden jermen..... porabil kakšno kilo masti, kr nekaj zraka za pnevmatike itd =D>
Kaj pa napake? Vem, da je moped v garanciji, vseeno me zanima, če so bile kakašne napake. Ne spomnim se, da bi kaj o tem pisal. Vem, da si kritiziral izpušni lonec. Ker AC-ja ni treba nič mazat, ker nima niplov, niti ga ni treba mazat pri variomatu, jermen mu tudi ni treba tako hitro zamenjat.... Je pa imel nekaj napak. Zamenjan je en semering in motorček za 4x4, ki še vedno ne deluje dobro.
Pa upam, da ni razbrati kakšne hvale, zanimajo me samo razlike v vzdrževanju :?:

AC 700 4x4

Uporabniški avatar
jay886
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a jay886 » 05 Feb 2013, 16:27

Hja... pri 50 konjih bi meni tudi jermen držal verjetno 1x dlje. (recimo brp 500) "težave", ki sem jih imel so opisane v temi... tudi računalnik lahko razkrije, da je moped psihično zdrav kot riba. nič kar bi bilo omembe vredno. Moped ni več v garanciji... Garancija mi ne pomeni kaj dosti, raje sem kupil 1 leto star moped z 1040km.. za manj denarja in se nisem uštel. Še danes mi ni žal centa, ko vidim kakšne težave imajo kolegi v ekipi, sploh veleopevana kopija oz kopiJE. Če pa se bodo že pojavile mu ne bom zameril.. glede na to kar prenaša vsak teden neglede na vreme in temperature samo kapo dol :idea: Pri servisih ne šparamo.. menjava olja na 100h ali 3000km, mazanje.. Še vedno so popolnoma vse manštete original prvovgradnja, pravtako zavorne ploščice, polosi, kardan, akumolator... Zamenjana je bila SAMO zadnja žarnica in jermen v teh km.Tudi na boku še ni bil (sedaj bo nekdo rekel, da nisem pravi atv-jaš) :finga: Kupujem pa original, ker se ne splača prakticirat. Tak ti bom še rekel okoli masti: mažemo kamijone, ki so vredni 100k eur pa se ne zanašamo na kvaliteto materijalov. Tam kjer je prej bila mast potrebna bo tudi v letu 2013. Pri AC vem, da ni niplov.. vem pa tudi, da ima vsak drugi zračnost na rokah.

Imam pa en problem, katerega še nisem saniral. To je tresenje krmila pri 70-100km/h. Tudi sedaj z novimi pnevmatikami je malenkost bolje, ampak še vedno ni v mejah normale. Čez vikend bomo optiko probali porihtat. Če ne bo boljše preostane temeljit pregled podvozja.

Če bi pa moj moped bil v okvari bi se takoj vedelo... nevem, če se je letos kdo več prevozil kot jaz in ekipa(kdor me ima na fb vidi sproti slike). Si niti ne predstavljam, da mi moped stoji 3 mesece na servisu. Marsikdo bi ob tem postu rekel: pa ta je imel srečo s tem nakupom.. niti ne... srečnežev nas je v moji bližini že preko 10 z podobno zgodovino.

Stroški okvirno:
jermen je bil 127eur + tesnilo 32eur
liter olja 12eur (2.2l gre noter)
xps za menjalnik 38eur/liter
oljni filter 18eur
svečka 5eur/kos
twinair filter 60eur
tesnilo pokrova ventilov 28eur
dvojne pnevmatike cca 800eur

Ti pa le pogumno na pravi moped... Meni je sedaj bugijev bil skoraj poslan na dom , ampak sem pravi čas videl to kaj sedaj vozim na avto.net AC se tak al drugače počasi pridružil zgodovinarjem iz japonske (redki pojavi) :finga: ne čakaj predolgo :drinkers:
Zadnjič spremenil jay886, dne 05 Feb 2013, 17:02, skupaj popravljeno 1 krat.

Slika

Uporabniški avatar
BIF
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: http://goeasttour.com/
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a BIF » 05 Feb 2013, 17:01

:dober ...z 25.000 precoženimi in dobrimi 780 urami se pridružujem opisanemu!
Tudi sam sem imel že AC praktično doma....sama Marija se je pokazala v zadnji sekundi.... :mrgreen:

mega_ne
Začetnik
Reactions:

Odgovor Napisal/-a mega_ne » 05 Feb 2013, 20:58

Zelo uporabna tema za svežega uporabnika podobnega ATVja :D .
Čestitke za prvo svečko, pohvale za vestno vzdrževanje in še čimveč uživaških (kar s tem strojem sploh ni problem) kilometrov in ur.

Bi te pa prosil, če lahko ob priliki izmeriš dejanski premer novih pnevmatik. Na mojem je prejšnji lastnik zmontiral 28", izgleda pa podobno kot pri tvojih bighorn - pa še raje bi videl da je originalna dimenzija 26".

Uporabniški avatar
notranjc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a notranjc » 06 Feb 2013, 10:10

jay886 napisal/-a:Hja... pri 50 konjih bi meni tudi jermen držal verjetno 1x dlje. (recimo brp 500)

Ti pa le pogumno na pravi moped... Meni je sedaj bugijev bil skoraj poslan na dom , ampak sem pravi čas videl to kaj sedaj vozim na avto.net AC se tak al drugače počasi pridružil zgodovinarjem iz japonske (redki pojavi) :finga: ne čakaj predolgo :drinkers:
V suhem vremenu pri vsaki furi 3-5 krat treniram dvigovanje na zadnji kolesi kar je zelo obremenjujoče za jermen. Normalno se mi zdi, da hvališ svoj moped vendar vseeno malo podcenjuješ AC 700, ko ga primerjaš z BRP 500. Po mojem ima BIF pravi odnos, on zelo hvali svojo 650-ko, ampak ga še nisem zaznal, da bi podcenjeval drugo znamko. Če je prodajnik, je sigurno uspešen.
Nekje na tem forumu so bili podatki o moči posameznih mopedov, ki so cca 2 leti stari, pobrani pa iz neke ameriške spletne strani:
Arctic Cat 1000 H2 EFI 4x4 66
Can-Am Outlander 800R EFI 67
Yamaha Grizzly 700 46
Polaris Sportsman 850 XP 69
Suzuki KingQuad 750 50
Can-Am Outlander 650 EFI 55
Polaris Sportsman 800 EFI 53
Arctic Cat 700 H1 EFI 4x4 49
Jaz sem zamenjal računalnik in pridobil cca 10%, torej blizu BRP 650 s katerim rad primerjam svoj moped. BRP še nisem vozil, verjamem pa, da je Rotax boljši. Za vse ostalo pa me do danes še nobeden ni prepričal, da bi bil BRP boljši. Imam približno toliko km kot ti, stroški so pa bili sledeči:
- servis na 500 km - 110€
- servis na 3.000 km(50 ur) - 110€
- servis na 6.000 km(100 ur) - 23€ (sam naredil)
- pri 9.000 km menjal akumulator - 47€(star je za rezervo)
- pri 3.700 km menjal gume - 160€
- pri cca 11.000 km(200 ur) nameravam menjat gume - 170€(imam v garaži) in sam narediti servis 23€
- pogonski jermen - 110€ (imam v garaži - čakal bom baje do 20.000km)
V garanciji, ki traja 2 leti, mi je zamenjal semering, motorček za vklop 4x4 in spojil žico za gretje ročk.

V Ameriki je BRP po ceni enak kot Polaris, AC in Japonci, če ne celo cenejši. Še vedno trdim, da je za 20-30% precenjen. To so ugotovili tudi na hrvaškem Croline. Lastnica in ekipa SS so zelo agresivni in po mojem zato zaenkrat še dokaj uspešni v Sloveniji. Po mojem pa se ljudje vseeno počasi osveščajo :-k. Ker sem računovodja, sem si pogledal nijihove izkaze uspeha in za leto 2011 je videti upad prihodkov za 1 mio iz cca 7 mio na 6 mio. Za leto 2012 še ni podatkov. Za razliko od njih pa prihodki WBC in......, ne smem delati reklame, naraščajo. Podatki so javni, lahko si jih na spletu preveri in upam, da ni nič narobe, če sem to tudi napisal. Drugače me pa Jaka in ostali vodilni na tem forumu lahko zbrišete. Skratka, v kolikor bi SS znižal cene za realnih 20%, bi firma šla :whistle: Škoda, ker v tem primeru bi tudi jaz kupil BRP, moram priznat, da mi je kar simpatičen moped, da ne bo kdo mislil, da ga ne maram :lol:

AC 700 4x4

Uporabniški avatar
freshslo
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a freshslo » 06 Feb 2013, 11:54

Se popolnoma strinjam s tabo Notranjc. Jermen res ne bi smel biti problematicen zaradi moci. Kar je tudi lepo razvidno na spletni strani QSC oz. CVTech, ki prodaja aftermarket sklopke za BRP, kjer so objavljeni tudi testi in mnenja uporabnikov s katerih je razvidno, da se zivljenska doba jermena podaljsa za 1x. Torej je vecji problem v zasnovi prve jermenice kot pa moci agregata.

To, da je ... dalec drazji je jasno ze dolgo. Tudi lepo se je pokazalo v mojem primeru, ko sem prejsnji mesec nabiral skupaj ponudbe za zobnika v zadnjem prenosu, kardan in koncnik. Prejel sem ponudbo od ... iz slovenije in ... iz nemcije. Nemska ponudba je bila cenejsa za 719 EUR !!!!!!! CENEJSA ZA 719 EUR !!! In ko mi je malce zavrelo v glavi sem napisal dopis direktorici v ... na kar sem dobil zelo prijazen odgovor od nje, da se v prihodnje lahko obrnem nanjo in mi bo dala enako oz. cenejso ceno kot v nemciji. HALO??! To mi je dalo samo vedeti, da so res zlatarji. Vse ponudbe in dopise imam v lastnem arhivu, objavljal jih na forumu ne bom, ce pa koga zanima, mu jih rade volje pokazem osebno.

-CanAm Outlander 1000 XT
-Suzuki Intruder M1800R
-Kawasaki Ultra 300X

Uporabniški avatar
notranjc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a notranjc » 06 Feb 2013, 12:22

freshslo napisal/-a:... In ko mi je malce zavrelo v glavi sem napisal dopis direktorici v ... na kar sem dobil zelo prijazen odgovor od nje, da se v prihodnje lahko obrnem nanjo in mi bo dala enako oz. cenejso ceno kot v nemciji. HALO??! To mi je dalo samo vedeti, da so res zlatarji. Vse ponudbe in dopise imam v lastnem arhivu, objavljal jih na forumu ne bom, ce pa koga zanima, mu jih rade volje pokazem osebno.
Jeb....danes res vse prihaja na dan, nič več se ne da skriti :-({|= , mogoče je pa res bil "konec sveta", takega kot je bil do zdaj seveda. Najprej v politiki, sledi gospodarstvo.... Me veseli Freshslo, da si prišel do enakega zaključka. Jaka je napisal, da recesija in padanje cen ne doleti luksuzne robe, ker jo kupujejo bogati, ne glede na ceno. Mislim, da ravno mi, ki imamo denar, ga imamo zaradi tega, ker "pazimo na obrambo"(beri stroške), bi rekel Zmago Sagadin. In, "če imaš dobro obrambo, tudi napad steče", je še nadaljeval 8) .

AC 700 4x4

Uporabniški avatar
BIF
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: http://goeasttour.com/
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a BIF » 06 Feb 2013, 12:26

Hmm...zanimivo branje :-k
Sicer pa je moje mnenje takšno.
notranjc napisal/-a: Škoda, ker v tem primeru bi tudi jaz kupil BRP, moram priznat, da mi je kar simpatičen moped, da ne bo kdo mislil, da ga ne maram :lol:
Nikoli nisem pomislil, da ga ne bi....moped je lep in to je dejstvo. Kdor bi trdil da je grd bi seveda lagal.
Sicer pa osebno menim, da iamo doma VSI dobre mopede...kar je normalno. Vsak verjame v svojega in tako je prav.
Z mopedi je po moje enako kot z avtomobili...vsak pač prisega na svojo znamko, ki mu glede na potrebe, pogled, zmožnosti itd. najbolj odgovarja. Moj nissan je zame najboljši, ker na cesti nisem agresiven voznik in me popelje povsod predvsem pa je ulit glede na moje potrebe in sposobnosti. Enako razmišlja nekdo drug, ki ima doma, Opel-a, Audija, Kio.....
Predvsem pa je zame najpomebmneje KDO kaj vozi. Moje izkušnje so takšne, da nisem nikoli prišel navzkriž z motorjem temveč z voznikom. In tudi tukaj smo ZELO različni in tudi to je spet prav. zato smo se nekako "pokupčkali" glede na stil vožnje...znamke...eh znamke pa so v glavnem zato, da se malo prpucavamo, drgamo, "žgečkamo" in včasih vročekrvimo ali kuhamo mulo...ampak to so človeške lastnosti, predvsem nas fantov, ki smo otroci z malce dražjimi igračkami.
Fino pa je da imamo forum, kjer izmenjujemo mnenja, izkušnje, se kaj naučimo (vsaj jaz), posvetujemo....predvsem pa se radi kot pravi dedci tudi pohvalimo. Ampak zato forum tudi je! Žal nekateri včasih vzamejo zadeve zelo osebno, vendar sem mnenja, da neupravičeno. Na papirju (ekranu) zadeve vedno zvenijo črno-belo...in če bi enako stvar povedal v živo z nasmehom na ustih in tisočimi "sivinami" v barvi glasu, bi 90% teh groznih zamer ne bilo.
Kakorkoli....izbira motorja je stvar posameznika in vedno bo moj najboljši in tudi firme ki prodajajo morajo tako nastopati.
Si predstavljate oglas..."mi prodajamo enako dobre mopede kot jih že imate za malo več denarja".....wtf....seveda nas fopajo s tem da so vsi najboljši in ko moped kupiš si seveda prepričan da je v tvoji garaži pač najboljši.
No saj so nianse...ampak CENZURA....če se na motorju dobro pčutim in sprejemam njegove pomanjklijivosti (popolnih pa še ni) je moj najboljši, BRP, Ac, Dinli, CF.....kaj pa vem kaj še....v glavnem vsi.
In osebno še vedno grem raje na furo s tistim, ki ima sol v glavi, ne glede na motor, kot s tistim, ki ima 1000+ kubikov in mu iz čela raste kurac!
Zato se ne preveč nervirat....treba je čim več vozit, nabirat izkušnje, poskusit čim več različnih motorjev in ko najdeš tistega, ki ti najbolj odgovarja...TA JE NAJBOLJŠI.
In ker smo v "domači" temi...meni je BRP najboljši... :mrgreen:

Uporabniški avatar
notranjc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a notranjc » 06 Feb 2013, 12:42

BIF napisal/-a:In ker smo v "domači" temi...meni je BRP najboljši... :mrgreen:
:D vem, vem BIF, sem že misli, da boš to pozabil napisati.

AC 700 4x4

Uporabniški avatar
jay886
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a jay886 » 06 Feb 2013, 15:32

mega_ne napisal/-a: Bi te pa prosil, če lahko ob priliki izmeriš dejanski premer novih pnevmatik. Na mojem je prejšnji lastnik zmontiral 28", izgleda pa podobno kot pri tvojih bighorn - pa še raje bi videl da je originalna dimenzija 26".
Ti imaš spredaj in zadaj enake dimenzije? Vsaj po slikah je tako videt?

Notranjc.. narobe razumeš moje poste. Daleč od tega, da bi podcenjeval kateri moped. Če gledaš moje slike, vidiš v kakšni družbi se vozim. Je pa marsikdo podcenjeval 42hp 500cc dvovaljni agregat, potem pa je bil dolg jezik do poda. V enem letu sem res marsikaj prevozil/vozil/spoznal in lahko podam marsikatero mnenje na performance/kvaliteto. Seveda tvoja tabela načeloma drži, ampak nekaj je MOČ in navor, ki jo treba še nekako na kolesa preko menjalnika spravit... Tukaj igra vlogo še teža, katera ima zelo velik faktor na rezultat. In Can am je med najlažjimi glede na kW/Kg. Vsekakor to vsak na svoj način doživi oz vidi kaj mu ustreza, če se splača menjava itd. Sem pa še vedno mnenja, da je Artic Cat-a povozil čas kar se ATV segmenta tiče.

Glede cen.. vsekakor bi vsi radi (vključno z menoj), da bi can am stal enako ali ceneje kot konkurenca, vendar pri nas so VSE stvari dražje, sploh pa igrače onkraj luže.. Promet jim je res padel za "samo" 1 mil eur.. še vedno je 5x ozvišji kot pri ostalih uvoznikih z 5x več prodanimi artikli in glede na to KAJ uvažajo in prodajajo je to presenetljivo velika številka. Pri manj kot 10 zaposlenih ni pes ane? =D> Kolega goni 12 šleperjev po europi z 1001 skrbjo in ne dosega niti približno takšnih rezultatov. Če imaš že vpokled poglej katerih atv-jev višjega ranga se zadnja leta največ proda (pusti bašane). Audi tudi stane in jih je vedno več na cesti, vse ne more bit v rangu mojega opla. Pa poglej še cene audija v USA. Te kap...

Konec koncev... a se kdo vpraša kdaj ali ni PREDRAG Artic Cat, CF moto, kawasaki in ostali? Ravno ti so zadnja leta postopoma hopsali višje. Nov letnik in par olepšav. Sem pa že parkrat nekje po temah napisal kolikšne so dejansko razlike med BRP in ostalimi....

glej in se čudi.
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6941004

Pa upam, da se na naslednjem srečanju vidimo. Jaz rad debate iz foruma tudi še bolj obsežno podebatiram :drinkers:
Zadnjič spremenil jay886, dne 06 Feb 2013, 15:57, skupaj popravljeno 3 krat.

Slika

Uporabniški avatar
jaka
Mojster
Reactions:
Kraj: Ljubljana - Brezovica

Odgovor Napisal/-a jaka » 06 Feb 2013, 15:44

notranjc napisal/-a:[ Drugače me pa Jaka in ostali vodilni na tem forumu lahko zbrišete.
[-X [-X [-X :mrgreen:

Uporabniški avatar
freshslo
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a freshslo » 06 Feb 2013, 16:47

jay886 napisal/-a:
mega_ne napisal/-a: Bi te pa prosil, če lahko ob priliki izmeriš dejanski premer novih pnevmatik. Na mojem je prejšnji lastnik zmontiral 28", izgleda pa podobno kot pri tvojih bighorn - pa še raje bi videl da je originalna dimenzija 26".
. Promet jim je res padel za "samo" 1 mil eur.. še vedno je 5x ozvišji kot pri ostalih uvoznikih z 5x več prodanimi artikli in glede na to KAJ uvažajo in prodajajo je to presenetljivo velika številka. Pri manj kot 10 zaposlenih ni pes ane? =D>
Ostali prodajajo samo v sloveniji, oni pa po celi jugi in se par drzav zraven ;) Poleg tega BRP nima samo atv programa, ampak ima se vodni program.

-CanAm Outlander 1000 XT
-Suzuki Intruder M1800R
-Kawasaki Ultra 300X

Uporabniški avatar
jaka
Mojster
Reactions:
Kraj: Ljubljana - Brezovica

Odgovor Napisal/-a jaka » 06 Feb 2013, 16:52

Par let nazaj mi je "adijo" rekel CDI na baji.
Cena v SS - 420 eur. Naročil v ZDA - cena z poštnino in vsem dajatvami 105 eur. :k:

Uporabniški avatar
jay886
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a jay886 » 06 Feb 2013, 17:07

kaj tistega linka noben nebo komentiral ? Al ga ne prikaže :lol:

Slika

Uporabniški avatar
Civava
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Škofa Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Civava » 06 Feb 2013, 17:20

Bom jaz :D Ko dodaš še ene fox amortizerje odmisliš 25 amperski alternator ter ogabno slabe zavore pa še cel spisek porodniških težav potem se na koncu predora kaže nekaj rumenega :finga: :D

Uporabniški avatar
freshslo
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a freshslo » 06 Feb 2013, 19:14

Civava napisal/-a: potem se na koncu predora kaže nekaj rumenega :finga: :D
Cofko 500A? :twisted:

-CanAm Outlander 1000 XT
-Suzuki Intruder M1800R
-Kawasaki Ultra 300X

Uporabniški avatar
Civava
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Civava » 06 Feb 2013, 19:20

freshslo napisal/-a:
Civava napisal/-a: potem se na koncu predora kaže nekaj rumenega :finga: :D
Cofko 500A? :twisted:
Ha ha ha dobra :D

mega_ne
Začetnik
Reactions:

Odgovor Napisal/-a mega_ne » 06 Feb 2013, 21:56

jay886 napisal/-a:
Ti imaš spredaj in zadaj enake dimenzije? Vsaj po slikah je tako videt?
S: 28x10.0-12
Z: 28x12.0-12

Uporabniški avatar
notranjc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a notranjc » 07 Feb 2013, 07:09

jay886 napisal/-a:kaj tistega linka noben nebo komentiral ? Al ga ne prikaže :lol:
Zelo drago, to sem že komentiral, bo treba iti v tujino, tudi če zanemariš garancijo. Zgleda, da so drugi prodajalci sprejeli negativen vpliv SS. To je seveda moje mnenje. Počakajmo Enx-a kaj bo naredil s Polarisom :-k .

AC 700 4x4

Uporabniški avatar
notranjc
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a notranjc » 07 Feb 2013, 07:44

notranjc napisal/-a:
jay886 napisal/-a:kaj tistega linka noben nebo komentiral ? Al ga ne prikaže :lol:
Zelo drago, to sem že komentiral, bo treba iti v tujino, tudi če zanemariš garancijo. Zgleda, da so drugi prodajalci sprejeli negativen vpliv SS. To je seveda moje mnenje. Počakajmo Enx-a kaj bo naredil s Polarisom :-k .
Tudi ta link je zanimiv :mrgreen: , s tem, da gre za letnik 2012
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6045251
ampak brez veze, vsak si naj ustvari svoje mnenje.

AC 700 4x4

Uporabniški avatar
Civava
Obiskovalec
Reactions:
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Civava » 07 Feb 2013, 11:22

Če ni denarja je odločitev čisto preprosta :twisted:

Uporabniški avatar
jay886
Obiskovalec
Reactions:

Odgovor Napisal/-a jay886 » 07 Feb 2013, 11:33

sedaj pa si trofil primerjavo. Pol pa se ne čudim več, da je situacija kakršna je. Ker vsak samo na
slov oglasa, ter ceno pogleda.. Drugo že pol izve :whistle:

Slika

Odgovori