Sym Quadlander 250

Del foruma, kjer lahko uporabniki predstavijo svoja vozila
Odgovori
davorin88
Začetnik
Reactions:

Sym Quadlander 250

Odgovor Napisal/-a davorin88 » 15 Jun 2014, 11:35

Po skoraj dveh mesecih od nakupa je že skrajni čas, da svojo mašinco predstavim tu na forumu. Ker je to moj prvi štirikolesnik je bila odločitev katerega kupiti, kar težka. No po nekaj tednih premlevanja, iskanja ter seveda prebiranja tega foruma je Sym prišel v ožji krog favoritov.
No slučajno se je en prodajal dobrih 10 km od doma, je naneslo tako, da sem postal lastnik dobro ohranjenega, redno vzdrževanega Sym quadlander-ja 250 letnik 2011 s prevoženimi 5300km (zdaj je že malenkost po 6000).

Servis:
Menjava olja
Dolita hladilna tekočina (je bila že na minimumu)
Čiščenje verige

Težave:
Zaenkrat še hvalabogu nič, razen tega, da se občasno prižiga lučka za pregrevanje

No pa še nekaj slik:

Slika

Slika

Slika

Pa še nekaj utrinkov s tur
Libeliška Gora
Slika

Graška Gora
Slika

Soboth-Stausee, Avstrija
Slika
Slika

SYM Quadlander 250

Uporabniški avatar
lolek
Začetnik
Reactions:

Re: Sym Quadlander 250

Odgovor Napisal/-a lolek » 15 Jun 2014, 14:18

Zelo lep moped, pa srečno ter varno vožnjo :)

Barossa Silverhawk 250

Uporabniški avatar
zupi
Obiskovalec
Reactions:
Kraj: Škofljica

Odgovor Napisal/-a zupi » 15 Jun 2014, 18:01

Srečno vožnjo naj ti dobro služi =D>

Adly 500s Forever

davorin88
Začetnik
Reactions:

Odgovor Napisal/-a davorin88 » 27 Apr 2017, 11:20

Po treh letih in 9000 kilometrih je prišel čas za slovo in s tem vsaj za enkrat zapuščam svet štirikolesnikov. Bila je čudovita izkušnja, spoznal sem mnogo novih krajev, cest, bližnjic,… So se našli tudi problemčki, težave, ki pa se jih je tudi z vašo pomočjo dalo rešit. Sicer pa z motorčkom nikoli nisem obstal na cesti

Še nekaj slik:
Slika
Slika
Slika
Slika

V tem času sem, sicer bolj kot tihi opazovalec :), redno spremljal ta forum ter prebiral raznorazne vaše debate o tem kateri je boljši in zakaj ja/ne, drago, škart, luksuz, kitajc, ,…
Tako da na koncu bom še podal svoje iskreno mnenje o mojem zdaj že bivšem SYM-u. Kar se kvalitete tiče je vreden svoje cene napram Japoncem/Američanom. Kar se tiče mašine, menjalnika, zavor, podvozja ne bom rekel super ampak zelo dobro. No dobro menjalnik je včasih rad zaškrtal, ko si ga dal v rikverc. Kar se plastik tiče je pač to tisto kjer se špara. Barva ni zbledela, se pa hitro pozna kakšna praska. Pa kakšen šravf je kdaj treba zategnit, se včasih tut kak odlomi. Po več tisoč km se pač tudi morajo nekje poznat posledice vibracij.
Tako, da če ima kdo namen kupit štirikolesnik za krajše izlete in nima nekih hudih off-road ambicij oz. stalne vožnje pod polnim gasom, mislim, da mu bo tajvanski produkt čisto dovolj S tem ne mislim rečt, da je brezveze kupovat neko renomirano znamko (BRP, Yamaha,…), želim samo povedat, da za nekoga, ki želi vstopiti v svet štirikolesnikov, je takšen cenovno ugodnejši motorček lahko čisto dovolj (ko večina jih tu napiše, daj rajš kakega jurja več).

Zdaj se vračam nazaj na motor. Ne vem še katera znamka, model, bo pa zagotovo enduro ali supermoto. Dokler ne bo novega pr hiši pa se na ceste vrača tole čudo:
Slika
MZ ETZ 150 Superstar letnik 1993 (Made in Deutschland, nicht mehr DDR).

Torej to je z moje strani vse. Vsem vam želim še naprej ubilo užitkov na vaših turah ter imejte palec pod kontrolo.

Lep pozdrav!
Davorin

SYM Quadlander 250

Odgovori