Access SP 450

Del foruma, kjer lahko uporabniki predstavijo svoja vozila
Odgovori
The normal
Začetnik
Reactions:
Kraj:: Grosuplje

Access SP 450

Odgovor Napisal/-a The normal » 02 Mar 2017, 12:30

Pozdravljeni vsi skupaj, sem tako rekoč "skoraj" nov lastnik motorja access sp450, tako da nekaj kilometrov sem že prevozil sam. Za forum sem zvedu šele pred 14 dnevi, in moram pohvalit, da sem našel veliko zanimivih stvari in idej, ki se jih sam nebi nikol spomnil :) . Morem pa pohvalit tudi dva uporabnika (zinko) sploh pa jerebtomy-ja ker mu težim že 14 dni preko ZS in mi je pomagal par stvari poštimat :prayer: .

Slika

Počasi prihaja nova sezona tako da sem se prvo lotil servisa, menjava olja, oljnega filtra in pa hladilne tekočine. Olje sem dal od Moto-la 5100 10w40, olnji filter sem dal od Mann-a W63/3 in pa hladilno tekočino MOTUL Motocool Expert, tako da motor je pripravljen na novo sezono.

Kot sm že omenu sta mi uporabnik zinko in pa jerebtomy pomagala odpravit težavo z pretočnostjo olja, ker je problem pr tem motorju. Dans sem se lotu tega problema in izgleda takole:

Slika
Slika
Slika

Upam da je težava odpravljena. Imel sem mal problemov z tema dvema vijakoma za pretok olja (v sredini luknja in pa 2 luknji od strani) najprej sem z flomastrom označil na glavi vijaka kako poteka luknja, ko sm jih privijačil sta se luknji od vijaka in pa cevi grizli vedno je bil pretok zaprt, težavo sm rešu z bakrenimi podložkami tako da sta zdaj luknji v centru in pretok je na povno odprt 8)

Slika

V načtru imam še montirati dnevne luči spredaj in pa zadaj bom zamenjal odsevni lučki z tem dvema, ki imata v sebi led žarnice http://www.ebay.com/itm/2-PCS-Car-ATV-S ... 0K&vxp=mtr vezal jih bom pa na glavno luč. Vse za bolšo vidnost na cesti \:D/ . Slike in napredek se pridejo

Lp
Zadnjič spremenil The normal, dne 06 Maj 2017, 07:24, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
frm
Obiskovalec
Reactions:
Kraj:: Šmarje Sap
Kraj: Šmarje-Sap

Re: Access SP 450

Odgovor Napisal/-a frm » 02 Mar 2017, 18:17

Misliš nekaj takega...
Slika
Slika
Če voziš veliko ponoči,se ti splača,recimo jas imam vsak par za svoj namen,in nastreljane,
da ne motim soodeležemcev v prometu.

2012 Yamaha Raptor 700R

The normal
Začetnik
Reactions:
Kraj:: Grosuplje

Re: Access SP 450

Odgovor Napisal/-a The normal » 02 Mar 2017, 20:04

Ja nekaj takega oziroma tako kot imajo avtomobili led dnevne luci. Take luci imam na avtu. Seveda imajo pa E4 certifikat da se da homologirat.

Odgovori